enkä ATM kaveriani vastaan vaan erästä yhtä kovatasoisimmista YTM kaveriani vastaan, jonka luona siis olimme jatkoilla. Tavoistani poiketen en edes pelannut törkeästi ja sikamaisesti kuten yleensä teen vaan sain naisen olemalla passiivinen, YTM kaverini taas leperteli naiselle ummet ja lammet ja kehui tämän ulkonäköä, pääasiassa niitä ominaisuukstia joista nainen ei itsessään tykännyt, esim pienet tissit ja pari vinossa olevaa hammasta. Sanoin vielä naiselle 24v, jolle ne hampaat tuntuivat olevan iso juttu, että kymmenen vuoden päästä ne ovat pienin ulkonäköongelmasi ja nainen ei edes jänkännyt vastaan vaan myönti sen.
Kaveriani selvästi vitutti kun nainen hinkkasi hänen edessään itseään minua vasten ja puristeli minua ja tuli vielä sohvalle kainalooni nukkumaan vaikka YTM kaverini kovasti yritti häntä maanitella tulemaan viereensä sänkyyn.
Pelasimme siis ihan herrasmiessäännöillä, mitään riitaa ei ollut ja YTM kaverini hyväksyi tappionsa lopulta.
Hän on niitä harvoja ihmisiä, joita kohtaan olen aidosti reilu. Hän on paitsi kova panomies niin myös helvetin mukava jätkä.
Kaveriani selvästi vitutti kun nainen hinkkasi hänen edessään itseään minua vasten ja puristeli minua ja tuli vielä sohvalle kainalooni nukkumaan vaikka YTM kaverini kovasti yritti häntä maanitella tulemaan viereensä sänkyyn.
Pelasimme siis ihan herrasmiessäännöillä, mitään riitaa ei ollut ja YTM kaverini hyväksyi tappionsa lopulta.
Hän on niitä harvoja ihmisiä, joita kohtaan olen aidosti reilu. Hän on paitsi kova panomies niin myös helvetin mukava jätkä.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Saitko pillua?
Teemulla taas mielikuvitus lentäääääää. Voi pientä ressua. Kun ei ole elämään, niin kuvittelet sellaiset ja satuilet sitten täällä.
"Voi pientä ressua" "Kun ei ole elämään"
Shaming language ja henkilöhyökkäys.
Nimenomaan eikä tajua edes hävetä kaavamaisuuttaan. Ja kaikki mitä kerron on totta. Häntä vain vituttaa hyvä suoritukseni YTM kaveriani vastaan.
Juurikin näin. Hauska nähdä miten nämä ovat kuin raivotautiset apinat häkissään heti kun näkevät jotain, mistä eivät pidä. Heidän käytöksensä on myös yhtä ennustettavan kaavamaista, lähempänä elukkaa,kuin ihmistä.
Olette siis homoja ja panette toisianne pyllyyn
silti et saanut pillua
Eiköhän se kohta tule selvittämään taas että olisi saanut muttei ottanut koska tyttö oli lutka jo syntyessään tms.
Ei ihan heteron ajatuksia.
Kyllä Nalli takuulla vialliseksi tämänkin naisen tulee luokittelemaan.
Minkä takia tämä ääliö jätkä pelasi nyt "reilua peliä" kun oli ns ytmi vastassa? Miksi hän vie sikamaisesti ätmi kavereiltaan naisia? Itse on palstalla tämän myöntänyt. Mikä ystävä hän muka on?
Ettekö te palstan naisettomat miehet jo tajua että hän pitää teitä pilkkanaan ja pompottaa.
Ei pelkän naisettomuuden pitäisi tyhmentää miestä..eihän?
En pidä pilkkanani, kerroin vain mitä tapahtui.
Nainen on toki viallinen koska myönti itsekin olleensa nuorempana huora, nyt on siis jo siinä iässä, että on aika lopettaa jännämisten kanssa paneminen ja etsia aisuri ja alkaa a-seksuaaliksi. Sanoi ihan itse, että alkoi sellaiseksi. Hän sanoi olleensa 20 miehen kanssa, mutta panneensa "vain" neljän kanssa. Siinä on neljä liikaa. Hän myös kertoi seurustelleensa narkkarin kanssa, vaikka itse oli lukiolaisyttö. Narkkari kuristi häntä monta kertaaa ja yritti"raiskatakkin"vaikka käytettyä ei voi raiskata. Naisen kaveritkin sanoivat naista tyhmäksi kun ei jättänyt jännäpanijaa. Siinä alkuun vähän vikalistaa kyseisestä naisesta.
Saitpa taas hyvän tekosyyn ettei tarvitse panna naista. Nyt alkais olla taas aika kaivaa netistä komeiden vanhempien miesten kuvia ja tehdä aloitus siitä miten hyviltä vanhemmat miehet näyttää naisiin verrattuna.
Miten niin ei voi raiskata naista jos on ollut kumppaneita aiemmin?
Kuule Asioidenluuseri, haukut ja alennat naisia. Sulla ei ole edes halua muuten olla tekemisissä. Olet tiesi valinnut ihan itse.
Voitaisko Suoli foorumille perustaa oma palsta niille, jotka omasta halustaan eivät pariudu eivätkä tunne normaalia mielenkiintoa vastakkaiseen sukupuoleen?
Tämä palsta paranisi silloin selkeästi.
Ei oikean ytmin tarvitse kehua, etenkään turhasta.
Onhan noita miehiä olemassa, jotka ajattelevat naisen saantia jonain kilpailuna. Onneksi itse en kuulu siihen porukkaan.
Miksi kilpailet naisesta kun et edes pane niitä.
Persoonallisuushäiriöisen narsistin oireisiin kuluu oman vallan näyttäminen sen itsensä vuoksi.
Nimenomaan. Ei mitään lisättävää. Ei tuossa kilpailussa ole kyse seksuaalisen tarpeen tyydyttämisestä, sen voi hoitaa runkulla ja pornollakin(YTM kaverini on ihan samaa mieltä pelkistä panosuhteista, joista(kin)hänellä on kokemusta). Tuossa on kysymys narsistisen tarpeen tyydyttämisestä ja voittamisesta, parhaana olemisesta ja mitä vaikeampi vastus, kuten tuossakin gigolon näköinen tatuoitu YTM panomies, sitä mehukkaampi voitto ja suurempi saavutus ja paremmin narsismia ruokkiva.
Naisasialooseri: me halutaan kuitenkin tietää että saitko pillua vai et? Mielestäni tämä on ihan perusteltu ja oikeutettu kysymys tilanteet huomiionottaen.