Latino tai afrikkalainen, tosi "hyvinvarustettu" alapäästä, pyörittää useita naisia, ottaa naisiltaan velka... lipevät puheet...hiukset aina taaksepäin jollain ihme öljyllä kammattu.. ajaa tummalla isolla autolla..?
Tunteeko kukaan: Satakunnasta, erittäin komea
8
117
Vastaukset
- rrrrrrrrddd
annoitko paljon rahaa pillun annon ohella? saitko b rappuun myös? kerro miltä latino herpes tuntui
- Ihmetapauskyllä
Latino tai afrikkalainen?
Ei nyt afrikkalainen voi olla mitään latino - Tiedonälkäinwn
Miehen ikää? Paljonko lapsia? Mikälälainen iso auto...?
- GLETurbo
Volvo 740
- YksHurutäti
En tunne, kun ei ole tapana mokomiin koskea.. Mutta miksi kyselet hyvä nainen?
Eikös nuo tuollaiset ole hetken hupiin hyviä (kun muistatte sen kumin!)?
Ei kannata liikoja lirkutuksia uskoa ja jos menee rahaakin vielä antamaan, niin anna olla. Et tule saamaan takaisin. :) Mutta maksaahan miehetkin naisille joskus huvittelusta? Tasa-arvoa, vaikkakin fiksut hoitanevat sen maksun sopimisen ennakkoon eikä pelleile..
Eräs ystävätär käy kuumina noihin tummiin häntäheikkeihin. Aina itkee niitä sitten puhelimessa.. "älä vastaa" lukeekin jos kännys mutta joskus pitää silti jaksaa kuunnella.
Älkää naiset olko niin sinisilmäisiä! Kun hyviä vaaleita miehiä on paljon yksin! Eivätkä tarvi lainailla rahaa jne.. - ytteli
Joo tunnen, se on Andrea! Monen lapsen isä ja elatusmaksuja kaipaillaan. Rasvainen niljake enemmänkin kuin komea. Rahaton ja etsii tilapäisiä majoituspaikkoja, kun laitoin se kävelee.
- niljakeko
Millainen on ERITTÄIN KOMEA mies? En ole tavannut yhtään sellaista elämäni aikana!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271984
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001730Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571400Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?791375Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311038Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47946Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51943Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44892- 73876
- 109873