Olen naimisissa, mutta kiinnostunut myös naisista.
Miten tietää, onko nainen kiinnostunut naisista? Pelkään mokaavani.
Miten tietää onko nainen kiinnostunut?
4
272
Vastaukset
- minäolenkiinnostunut
Ainakin minusta tietää siitä, että vähän flirttailen, hymyilen kokoaika, olen kiinnostunut kaikesta mitä sanot. olen hyvin naisellinen ulkonäöltäni, mutta puheääneni on vähän miehekäs, ja kiroilen myös välillä kuin mies ;) Jos tapaisimme, voisit kysyä suoraan. Ja sitäpaitsi mokaaminen ei haittaa.
- Karw
Kiitos
- hmmjust
Moikka, minäkin olen sinänsä miehen kanssa, ja ihastuksen kohteeni on myös ... Mutta ainakin minä tykkään myös naisista, ja olen varma, että koska elämä ja parisuhde (etenkin jos on naimisissa) on pitkä, siihen mahtuu mukaan myös flirttailua naisen kanssa. Jos se ei mihinkään avioeroon kuitenkaan johda. Ja ainakin minä kyllä selkeästi hymyilen, katson silmiin, kehun toista, olen kiinnostunut kaikesta mitä hän sanoo ja laitan viestejä (jos numerot on vaihdettu), joissa puhun hänestä tosi lämpimästi ja toivon hänellä olevan kaiken hyvin. "Toivottavasti pääsit turvallisesti kotiin / toivottavasti kaikki on sulla hyvin... " Jne. Kyllä ainakin minusta sen huomaisi . Tuntuu tosin että kohteeni ei tajua siltikään :D Taitaa ajatella, että meistä on tulossa hyviä ystäviä.
- Karw
Kiitos vastauksestasi. Vähän samoja kokemuksia myös itselläni.. joten ehkä olen kohdannut juuri niitä vaisia, jotka eivät ole kiinnostuneet naisista, eli pitävät ystävänä.. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1105054Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744321599- 1931152
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111133Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk181064Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861020Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47941- 64931
- 64886
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64836