Jos ensitreffit ovat menneet ihan hyvin niin onko sopimatonta halata ja antaa suukko naiselle erotessa vai pitääkö odottaa naisen aloitetta että hän halaa?
Vastaukset 4
- sivistynyt-atm
Suukot ja muu intiimi kuuluu parisuhteeseen, ei ensimmäisille treffeille. Hyi iljetys mitä moraalittomuutta.
- rfxxz
Oot ehkä vähän väärä henkilä vastaamaan jos et ole koskaan ollut treffeillä
- sivistynyt-atm
rfxxz kirjoitti:
Oot ehkä vähän väärä henkilä vastaamaan jos et ole koskaan ollut treffeillä
Olen ollut treffeillä n. 10 naisen kanssa, keskimäärin ehkä 2 kertaa per nainen. Ja mielipiteeseen on kaikilla oikeus, vaikkei kokemusta olisikaan.
Suukottaa voi ja halata jos tilanne sen sallii, tunneäly auttaa myös, jos sitä on, muuten ehkä on parempi olla itse vastaanottavainen ja antaa naisen hoitaa aloite niin pitkälle, että mieskin tajuaa, jos on tajuakseen.
Harvemmin tosin uskoisin päätyvän suukkoon, mutta halaukseen kyllä, halauksiakin on monenlaisia, riippuu tilanteesta.
Itse karsastan ainakin vielä noita treffaus juttuja, joten olen hieman huono vastaamaan, omat kokemukseni muista jutuista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2742221
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2661311- 221294
- 41836
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i137801Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤237719Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa240715- 56550
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell46491- 38468