http://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksi/2015050619588408_lz.shtml
"Kevään myötä päivät pidentyvät, ja lämmön sekä valon määrä kasvavat. Tämä tekee olosuhteista otolliset myös rakastumiselle. Ruotsalaislehti Expressen kertoo tutkimuksesta, jossa kokeiltiin flirttailun tehokkuutta. Aurinkoisena päivänä 22 prosenttia flirttailuyrityksistä johti siihen, että silmäpelin kohde pyysi puhelinnumeroa. Pilvisenä päivänä onnistumisprosentti oli vain 14."
Nyt on kevät ja elämä on ihanaa! Eli ei muuta kun kaikki sinkkupalstalaiset ulos etsimään sitä oikeaa sillä näin keväällä rakastuminen on todennäköisempää!
Nyt kaikki ulos sitä omaa rakasta etsimään!
10
<50
Vastaukset
- RumatIhmisetMenkääKotiin
Me rumat ihmiset ahdistumme, kun valo paljastaa kaiken rumuutemme koko karmeudessaan emmekä voi kulkea pimeässä yksinäisellä elontiellämme.
Mitäs jos hieman pelottaa se rakastuminen ja kaikkee, jos sitä vahingossa löytää oikean helmen ja sitten on niin rakastunut ja kaikkee, koko kesän sen rakkaan kanssa ja kaikkee, kun kuitenkin vois olla jännempää ohittaa kaikki mahdolliset helmet, ku jos se ei olekaan sit oikeesti helmi ja kaikkee???
Olemme visaisten kysymysten äärellä... ;D- 192
Mistä ulkoa sitä pitää etsiä ja miten?
- 09854235
Vastaus kysymykseesi on Varissuo, Turku
- 179
09854235 kirjoitti:
Vastaus kysymykseesi on Varissuo, Turku
No nyt meni kyllä aivan mahdottamaksi. Eihän sinne pääse edes seutulipulla.
- ölölölölöööö
Mun kaveri kerra asus varissuol, ni siin samas kerrostalos oli ainaki kolme pientä tulipaloo.
- ätmel
Ulkomailla noin varmaan onkin. Suomessa naiset eivät edes katso kohti.
- Kilttiatm
No kuka lähtee treffeille minun kanssa?
- Kilttiatm
Ulkona naisia kun lähestyy niin ne mulkaisee vihaisesti ja siitä tietää että ei kannata edes yrittää avata suuta ja pyytää numeroo.
- etretrtrere
Vau, olet aikamoinen yatm, jos sinua jopa mulkoillaan. Minuun ei reagoida mitenkään, olenhan hc-atm.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2878018Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1824271Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1862512Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy302507Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD
Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17942097- 501644
- 511582
Maailman laiskin eläin: persu
Persu ei ole eläessään laittanut rikkaa ristiin itsensä elättämiseen. Luonnossa tuollainen ei olisi mahdollista, mutta s181519Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3421284- 1671253