Moiii.Eli onko joku tulossa tänä kesänä husön 2.kesäleirille?Tai onko kokemuksia?Haluisko joku sanoo et onko se hyv vai huono?Tuntien laatu?Hevosten käytös jne. Tartten vaan husön kesäleirillä käyneiden mieipiteitä!Kiitos
HUSÖN KESÄLEIRI
halook
1
<50
Vastaukset
- juuuuup123
Riippuu ihan kenen opettajan tunnilla oot. Ripsin ja Jennan tunneilla oikeesti kehittyy, kun taas _MINUN_ mielestä Nellin tunnit on enemmän sellasta köpöttelyä, ja esim alkeis-jatko2 tasosille hyviä tunteja. Ponit ja hevoset on tosi kivoja, on tosi paljon erilaisia hevosia ja poneja, joten sullekkin löytyy varmasti mieluinen :-) ite tykkään paljon beastista, prinssistä ja tipistä ( lopetettu ) kun niin lyhyt oon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093