Täysosuman pv-vetovihjeiden hinta vaihtelee päivittäin. Tai ainakin musta tuntuu että kun eilen maksoi 7,20€ niin tänään maksaa 7,30 jos tilillä on 7,20 jäljellä? Onko muut huomannu tätä vedätystä.
Sitten vihjeiden tasoon turha huudella, lompakolla voi äänestää.
On se kumma että kunnon vetovihjaajia on harvassa
Täysosuman vetovihjeiden hinnoittelu
2
100
Vastaukset
- Ssdsd
Olisiko kukaan sattumalta menossa esim. kesälomareissulle Ruotsin Uumajan suuntaan? Saisi mielellään käydä nykäisemässä töpselit ulos tietokoneista erään hakkerin asunnosta. Mahdollisesti sama molopää hakkeroi seuraavaksi juuri sinun tietokoneesi, matkapuhelimen, television tai vaikka auton tällä saatanan nykypäivän tekniikalla.
Seuraavksi tulee lähiaikoina vielä muutamien toisten ilkivaltaa harrastavien hakkereiden nimet ja osoitteet tälle foorumille kuvien kera, ja ne ovat ihan kotimaassa joten saattaa reissut osua paremmin kohdalleen näille. Hyvää kesää!
Andreas Frost
1969-08-13-XXXX
TELEFONNUMMER
090-13 82 72
ADRESS
Mariehemsvägen 39 E
906 52 Umeå
http://i.imgur.com/OnOs1xD.jpg
https://se.linkedin.com/pub/andreas-frost/30/a35/250 - pennasenmasa
Unohtakaa täysosuma ja varsinkin liirunlaarun-tietäjät minuuttimaksuillaaan ! Vetoguru on paras,puhelut vain vitosen kertamaksuna ja niillä on kertamaksu ollut aina vuodesta 1999 lähtien !
Ja niille soittaessa saa pitkävedon sijoituskohteet ja monivetojärjestelmät samalla puhelulla ! Olivat jonkun aikaa tauolla mutta jatkoivat helmikuuussa vihjaamista ja kuukausipalautukset ovat helmikuusta lähtien olleet voitollisia jokaikinen kuukausi ! Katsokaa palautukset sivuilta www.vetoguru.com ! Itse tilaan vihjeet edullisesti sähköpostiin joka on alle kolme euroa päivässä ! Suosittelen !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 724918
- 1053525
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj403356- 502873
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️262738Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan52189- 242071
- 1991980
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh3981591Huomenta kulta
En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo91488