Lidlin muoviset ostoskärryt

Onko Lidlillä jokin sopimus selänkuntoutusyritysten kanssa, vai miksi helvetissä nuo vihonviimeiset muoviset ostoskärryt on keksitty?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minä olen myös ihmetellyt niitä, ihan älyttömän epäkäytännöllisiä. Selkä koukussa keräilet tavaroita lattian tasosta ja sen jälkeen nostat sen kärryn metrin korkuisen pinon päälle.

Äänestä

Onko niitä saatana pakko käyttää?? Siellä on myös tavallisia koreja ja ostoskärryjä. En minäkään ole koskaan käyttänyt sellaista perässä vedettävää häkkyrää.

Äänestä
  • Meidän lidlissä on vain noita vedettäviä kärryjä. Korit hävisivät kuukausia takaperin.

    Äänestä

  • tapauskohtaista kirjoitti:

    Meidän lidlissä on vain noita vedettäviä kärryjä. Korit hävisivät kuukausia takaperin.

    Osta pajukori

    Äänestä

Vaihda kauppaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LidlEiOpi kirjoitti:

Onko Lidlillä jokin sopimus selänkuntoutusyritysten kanssa, vai miksi helvetissä nuo vihonviimeiset muoviset ostoskärryt on keksitty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu