En todellisuudessa näytä yhtään Andrea Pirlolta, eikä mulle ole koskaan tehty hiustensiirtoa. Oikeasti olen just samannäköinen kuin Devin Townsend, kuten jokaisen EUROOPPALAISEN nuoren miehen tuleekin olla, että tietäkää te se!!!
Tässä siis kuva mun näköisestä nuoresta miehestä, jolla on vieläpä ne parhaat nuoruusvuodet edessäpäin:
http://gunshyassassin.com/wp-content/uploads/2012/08/Devin Townsend devin_having_fun.jpg
Allekirjoitus DarkFear
En jostain syystä pääse kirjautumaan palstalle tunnuksillani. VAIKKA MÄ KIRJOITANKIN TÄNNE AINA VAIN KIRJAUTUNEENA, niin tämä on silti mun oikea viestini.
Olen koko ajan valehdellut tukkamallistani
4
<50
Vastaukset
- rehellisyys_ja_kunnia
Mukava että viimeinkin uskalsit myöntää miten on asian laita.
- kjhhhhvh
Minusta tuossa Devinissä ja Juicessa, mihin sinua on verratukin, on paljon samoja piirteitä...
JA MULLA SITÄ KUN TOIMIIKIN KIRJAUTUMINEN TÄNNE PALSTALLE OIKEIN SAATANAN HYVIN, ETTÄ TIEDOKSI VAAN TÄMÄNKIN KESKUSTELUN ALOITTANEELLE LANTAPERSEAIVOLLE JA MUILLE PASKAPERSEPÄILLE VITTU SE SAATANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SEN MÄ KYLLÄ USKON, ETTÄ TÄMÄN KESKUSTELUN ALOITTANEELLA PASKAPERSEAIVOLLA SITÄ ITSELLÄ ONKIN VARMASTI JOKU VITUN SAATANAN RUMA JA KALJUUNTUNUT TUKKA, KUN EIPÄ SITÄ TOLLAINEN SAATANAN TALVISODAN JUOKSUHAUTOIHIN JÄMÄHTÄNYT AHDASMIELINEN MILITARISTIPASKAPERSEJUNTTI OLE KOSKAAN VOINUT NIITÄ FINA-TABLETTEJA SYÖDÄ SEN HÄNEN OMAN AHDASMIELISYYTENSÄ TAKIA PERKELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EIKÄ OLE VARMASTI ALOITTAJA KOSKAAN EDES HARKINNUT SITÄ HIUSTENSIIRTOON MENEMISTÄ, KUN EIPÄ NE HÄNEN AHDASMIELISET PERSUJUNTTIKAVERIT KUITENKAAN HYVÄKSYISI SITÄ HÄNEN FINA-TABLETTIEN SYÖNTIÄ JA HIUSTENSIIRTOA SEN HEIDÄN OMAN AHDASMIELISYYTENSÄ TAKIA PERKELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MÄ KYLLÄ NÄYTÄN IHAN ANDREA PIRLOLTA JA MULLA SITÄ ONKIN JUST HYVÄLAATUINEN JA TUUHEA TUKKA, IHAN KUTEN SUVAITSEVAISELLA EUROOPPALAISELLA MIEHELLÄ PITÄÄKIN OLLA PERKELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MUTTA EIPÄ SITÄ JUST TOLLAINEN PERKELEEN ALOITTAJAN KALTAINEN LANTAPERSEAIVO OLE KOSKAAN YMMÄRTÄNYT YHTÄÄN MITÄÄN MISTÄÄN HYVÄLAATUISTEN HIUSTEN TÄRKEYDESTÄ SEN HÄNEN OMAN AHDASMIELISYYTENSÄ TAKIA PERKELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- Mies32veee
Tämä.
Led Zeppelinin Since i've been Loving You
Lauri - Heavy
Maailmassa liikaa kauniita Miehiä. :/
Buuu
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762149Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361762Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111500Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341265Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611250Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161079Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv611002- 60983
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103684