Japanilaisista vain puolet harrastaa seksiä

Kilttiatm

7

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ätmel

      Suomen väkivaltaisista kriminaaliähkijöistä 100 % nussii naista vähintään viikottain.

      • atm30

        Niin nussii, nekin ketkä istuu vankilassa niin niilläkin on joku joka siellä käy niille antamassa seksiä.


    • djkahhfdgfs

      Siinä vastaus ylikansoittumiseen.

    • sfdgdfdg

      Japaniin pitäisi rahdata muutama tuhat afrikkalaista mamua niin alkaisi ainakin yllätysseksi kummasti lisääntyä

    • Kilttiatm

      Uutinen oli toisaalta aika vanha. Olen käyttänyt pitkään omia sormiani Japanilaiseen lonkerohirviöleikkeihin. Minulla on siis kymmenen lonkeroa, joilla kutittelen betoniraudoittajan anusta.

    • hahj

      "ei ole harrastanut seksiä yli kuukauteen"
      no voih olen ollut puoli vuotta seksittä ja moni muu varmasti pidempään kun ei kunnollista kumppania löydy eikä irtosuhteet kiinnosta takavitunpajula

    • Äädämi1111111

      Japanilaisilla onkin kansoista korkein älykkyysosamäärä. Nussiminen on tyhmien hommaa. Suomessakin eniten nussivat kaikista vähä-älyisimmät kansanosat, lukutaidottomat pakolaiset, juopot, pikkurikolliset ja tatuoidut weeteet. Jännämies=tollomies. Naisilla on pienemmät aivot kuin miehillä ja vitut kovassa käytössä. Aika selvä on korrelaatio matalan älykkyyden ja nussimisen välillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      100
      2603
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      98
      1616
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1505
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1226
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      20
      1002
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      963
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      43
      897
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      117
      876
    9. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      54
      803
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      30
      736
    Aihe