duacteista metamfetamiinia

heisenberg98

pitäis kokkailla jessen kanssa uusi erä. kertokaa miten puhdistan kylmäpakkauksesta saadun ammoniumnitraatin ym ja erottelen pseudoefedriinin talteen tabletista?

4

87

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ollos_hyvä
      • asdfawe

        Ei oo linkki toiminnassa..


    • plutoniumlaktaatti

      "uusi erä" -- siis edellinen erä onnistui, vai? Miksi sitten kysyt neuvoja? Minä luotan perunajauhoihin. Niillä saa paljon rahaa narkkareilta, kun pakkaa muovipussiin ja myy kadunkulmassa. Ja jääkarhuja ei ole kun on tuo ilmastonmuunnos.

    • röörirääääääääkääää

      Mulkkunarkkitehtailijoiden takia tavallisten sairaiden ihmisten lääkkeiden saanti on vaikeutunut. Minä tarvitsisin krooniseen tukkeumaan mainittua lääkettä, muttei lääkärit tahdo kirjoittaa sitä reseptiä. Voitte olla varmoja, pirikauppiaat, että kun kohtaamme pimeällä kujalla niistän päällenne toimivalla sieraimellani.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yh:n pihalla aina eri auto

      Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan
      Suomussalmi
      132
      3144
    2. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      223
      2981
    3. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      79
      1936
    4. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      77
      1579
    5. Exän käytös hämmentää (taas)

      Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k
      Sinkut
      239
      1427
    6. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      48
      1148
    7. Miksi sä olet jatkanut tätä näin pitkään?

      Kerro tai vaikene iäksi
      Ikävä
      99
      1041
    8. Helena Koivun rikosrekisteri

      Kasvaa. Tällä kertaa murtautuminen...😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      984
    9. Sä tiedät rakas

      Mitä toivon. Olisit vain rohkea ❤️
      Ikävä
      58
      968
    10. Onko Kuhmossa salapareja

      Eli varattuja joilla salasuhde tai suhteita
      Kuhmo
      11
      890
    Aihe