kanssa, alan heti miettiä, miten paska työntää ällöttävää ja iljettävää kaluaan ihanan naisen ihanaan pimppaan. Tulen niin vihaiseksi, että voisin lyödä jotakuta.
Aina kun vastaani tulee joka kaunis nainen paskan
vastaantulija_
1479
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Et ole terve. Kannattaisi mennä terapiaan
Miten niin. Ihan terve reagtio.
Mietin myös että monet jännämiehet pääsee työntymään naisen pimppaan ihan sen takia koska jännämiehet uskaltaa lyödä naisia. Naiset pitäis ottaa pakkohoitoon oman turvallisuutensa tähden koska eivät osaa itsestään huolehtia.
Paskalle turpiin ja muija kyytiin!
Onko kauniin naisen poikaystävä aina PASKA? Jos oisit sen naisen poikaystävä olisitko silloin itsekin paskaa?
Kyllä on. Naisille kelpaavat vain paskat
Niimpä. Ja sehän näyttää olevan ätmin elämän tarkoitus, että pääsisi muuttamaan statuksensa PASKAKSI. Paskaksi pääsemisestä te haaveilette, ja sen perään vingutte päivästä toiseen.
Kai ymmärrät, että oma kalusi on ihan yhtä iljettävä.
Totta kai on. Kalut ovat iljettäviä. En ymmärrä, miksi ne naisia kiinnostavat. Kalu on iljettävä, pillu on ihana
Miksi se mies on paska? Siksikö, että sillä on tyttöystävä?
Monesta miehestä näkee heti, ettei kyseessä ole kiltti kunnon mies.
Mutta RUMAN naisen poikaystäväkö ei ole paska? :)
Ei tietenkään, kun sitä ei tee mieli panna...
Eli se toisen miehen PASKUUS riippuu sun panetuksestasi??!! Vittu olet pelle jätkä!!!