Elina Kottonen ohjelman tunnari?

Minkä biisin pätkä soi tänään klo 11 maissa radio Novalla Elina Kottosen ohjelman tunnarina. Nainen lauloi I just wanna real deal.
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ja lisäys edelliseen, kyseessä saattaa olla joku mainoskin...

Äänestä

Eikö kukaan tiedä, tuli taas tänään 11 maissa Elina Kottosen ohjelman välitunnarina. Onko biisi sävelletty vaan tätä ohjelmaa varten? Siis lyhyt pätkä ja lauletaan I just wanna real deal i just wanna new stuff tai jotain sinnepäin..

Äänestä

Kukaan ei kuuntele Novaa. Lähetä viesti suoraan Kottoselle ja kysy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Saltyship kirjoitti:

Minkä biisin pätkä soi tänään klo 11 maissa radio Novalla Elina Kottosen ohjelman tunnarina. Nainen lauloi I just wanna real deal.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu