Eläinten sukupuutto, suurin uhka ihmiskunnalle.

vaikuttaaihmiskuntaan

6

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ihmisetonpaskaa

      Niimpä niin on se saatanan mukava tulevaisuss ihmis paska lajilla edessään, voi iso vittu saatana sanon minä, miten saatanan tyhmä laji on IHMINEN.

    • unohdettu_tieto

      Evoluutio etenee ja evolutionsitit kuolee sukupuuttoon. En usko, että 2100-luvun ihmiset enää viitsii uskoa evoluutioteoriaan koska pseudotieteen aika on jo ajanut ohi.
      Tiedekin kehittyy harppauksin ja tälläiset pseudotieteelliset kuvitelmat jäävät biologian historian kirjoihin.

      • Mistähän unohdetusta tiedosta yrität puhua, kun et näytä ylipäätään tietävän mitään oleellista. Esitähän nyt vaikka ensalkuun jotain todisteita siitä, ettei muka evoluutioteoria pitäisi paikkaansa. Jää nimittäin taas kerran näkemättä todisteet, joita paljon on jo teiltä paskanjauhajilta pyydelty, sanon ma.


      • khrsiballisyytta
        Kaoottinen kirjoitti:

        Mistähän unohdetusta tiedosta yrität puhua, kun et näytä ylipäätään tietävän mitään oleellista. Esitähän nyt vaikka ensalkuun jotain todisteita siitä, ettei muka evoluutioteoria pitäisi paikkaansa. Jää nimittäin taas kerran näkemättä todisteet, joita paljon on jo teiltä paskanjauhajilta pyydelty, sanon ma.

        Tämän parempaa aikaa ei ole tulossa ainakaan tulevaisuudessa, huonompaan päin menossa joten älä ny taukoile vaan pistä sekasin olevat palstalaiset enemmän sekasin jotta he kuolisivat pois ennen kuin ehtii lisääntyä. ;)


    • tarkasti_mennyt

      Mitenkähän just tasan puolet?

    • Niin se käy kun lisäännytään ja täytetään maata Raamatullisesti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      97
      4193
    2. 77
      3459
    3. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      72
      3074
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      81
      2539
    5. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      5
      2356
    6. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      206
      2141
    7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2071
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      41
      870
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      73
      801
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      776
    Aihe