Lidlin Siti-tölkkivissy

On muuten hyvää, raikasta ja halpaa. Testatkaa. Sixpack maksoi 2,60 tms.
5121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samaa mieltä. Ehtaa tavaraa.

Äänestä

Enpä testaa. Eiköhän tuotakin saa halvemmalla eräästä toisesta suomalaisesta kaupasta. Lidlin nykyinen hintataso ei miellytä. Eilen kävin lähimarketissa ja moni tuote oli halvempaa kuin lidlissä. Esimerkkeinä saman valmistajan rusinaton maksalaatikko ja kananmunat. Samoin paistopisteen tuotteista useimmat edullisempia. Viimeksi kun kävin lidlissä , moni perustuote oli poistunut valikoimasta. Miksiköhän?
Pakastealtaasta en löytänyt 400g pinaattikeittoa. Mikrokeittona 300g olisi ollut. En ostanut, vaan täytyi ostaa toisesta kaupasta.

Äänestä

Siti-vissy tölkissä on tosiaan hyvää, ja muuten kotimaista myös. Hinta on kutakuinkin sama esim. prismassa kotimaista-merkillä.....

Äänestä

Ei sillä että minä vissyä juon, minä juon vain kuohukermaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vissyttelijä kirjoitti:

On muuten hyvää, raikasta ja halpaa. Testatkaa. Sixpack maksoi 2,60 tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu