Yksinhuoltajat on mukavia ihania naisia jotka ei juokse baareissa ja ne ei pihtaa seksiä.
Yksinhuoltaja on hyvä kumppani miehille
tämä-selvä
26<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Voi saatanan saatana... Ei kiitos.
Joo sama täälläkin.
Ykisnhuoltaja on miehensä valinnut jo silloin kun on päättänyt lapsen sillä tehdä, eihän niin hienoa päätöstä voi toinen mies mennä purkamaan. Ei olisi kunniallista eikä moraalista mennä houkuttelemaan yyhoota itselleen kun se on jo toisen miehen omistuksessa, lapsen kautta ikuisesti sille merkattu.
Kukaan ei omista ketään.
ei tietenkään jos toinen ei halua niin mutta jos nainen on päättänyt merkkauttaa itsensä lapsella jonkun miehen omistukseen eihän sille sitten mitään mahda, herrasmies ei mene sotkemaan naisen sumplimaa selkeää kuviota.
On miehiä joilla yhteiselämän vaatimuksiin kuuluu ne yhteiset lapset. Ne tehdään tai muija vaihtoon.
Kun on ne mukulat tehty, vaatimuksia muutetaan tai lähtee muija vaihtoon.
Ja ihan kunnon perheen isinä itseään mainostavat.
Niin no eikö se juuri siitä kerrro että suostuessaan tuommoisen miehen vaatimuksiin nainen päättää merkkauttaa itsensä sille miehelle niillä lapsilla? Tyhmähän semmoinen nainen tietysti on kun luulisi tajuavan että jos jo alussa tuollaista vaatii ei ne vatimukset lopu ikinä. Kannattaisi valita kiltti & kunnollinen mies joka ei kehtaisi itsekkäästi vaatia mitään vaan asioista neuvoteltaisiin mutta eihän semmoiset miehet naisille kelpaa kuin vasta sitten kun on ne omistusmerkit jo olemassa.
Kyllä se nainen on merkattu silloin ku sillä on lapsia..
Sama asia kuin olis kustu päälle.
Hyi helvetti, toivottavasti et lisäänny ikinä.
Mistä perämettien rajoittuneista uskovaispiireistä näitä sankareita tänne lappaa? Joku selitys em mielipiteille täytyy olla.
ikis ja naisluuserit ei muita naisia saa kuin yksinhuoltajia.
Mulle on sattunu aivan järkyttävä tilanne..
Tapasin vahingossa eukon lapset... Lähin vaan karkuun..
Oishan se pitänyt arvata että ei muodokas eukko kauaa selviä ennenku joku paukuttaa sen paksuksi.
Miehän en kenenkään muun sällin mukuloita hoida.. Varsinkin jos ne on eriväriä ku mie.
Samma här,ainut että kaikki viisi oli eri isälle,heti juolahti mieleen ettei yks mulkku oo käyny vi....tusa...ettei eukko ole elämässään muuta varmaan muuta tehnykkään...
Eli kuvittelit koko romanssin mielessäsi alusta lähtien. Joku nainen hymyili sulle sekunnin ja luulit että olette nyt menossa naimisiin.
Jaahas, sua vituttaa kun sun mami (ts. äiti sullekin) on jättänyt sut ja nyt yrität panetella sitä ettei muut huolisi. Koska olet se Saatanan mustasukkainen ex mies ja kun olet huomannut että sun lapset keskustelee nätisti ja sujuvasti sun entisen vaimon (lastesi äidin) uuden poikaystävän kanssa.
Ja se perkeleen uusi poikaystävä kohtelee sun ex vaimosi kanssa saamiasi lapsia kuin omiaan (koska kukaan ei voi omistaa toista mutta jokainen voi olla ystävä kenen kanssa tahansa) alkaa sua vituttaa niin saatanasti. Vrt. Kuten Robin Williams elokuvassa Mrs. Doubtfire.
Kuinkahan monen palstapillittäjän isä onkin huijattu aisuriksi. Uskallatteko teettää dna- testit? Rahan pitäisi nyt olla sivuseikka koska kannatatte rehellisyyttä parisuhteessa. Vain tämä testi kertoo oikean totuuden.
Eipä kannata pullistella jos on omatkin geenit selvittämättä. Teitä on paljon.
Se kulke suvussa. Nillittäjien biologinen isä jon joku muu kuin biologinen.
Siksi tykkään panna naimisissa olevia nillittäjämiesten vaimoja, paljaalla.
Ihan käkenä.
Eiköhän tuo ole aika tapauskohtaista. Voisin kyllä kelpuuttaa yksinhuoltajan muuten, mutta kun en voi sietää rääkyviä pikkulapsia. Kukaan nainen taas ei kelpuuta HC-ätämiä.
Eiköhän tuo ole tapauskohtaista. Voisin kelpuuttaa yksinhuoltajan muuten, mutta kun en siedä rääkyviä pikkulapsia. Ykdellekään yksinhuoltajalle ei tosin kelpaa HC-ätmi neitsytsetä.
Yksilöllistä, eikä mitään muuta.
Minusta puutteessa oleva rouva on ylivoimaisesti paras ja turvallliisin seksikumppani miehelle.
Yksinhuoltaja on hyvä vasta sitten kun hänellä on aikuinen tytär.
Käytetyn naisen haistaa jo kaukaan
Käyttämätön mies se vasta löyhkääkin.
Kamalasti ne ainakin tuntuvat palstapoikia kiinnostavan, kun joka toinen avaus liittyy taas aisuruuteen/yksinhuoltajiin. Ajatella, jos panostaisitte saman energian niihin naisiin, joita haluatte kuin mitä käytätte yksinhuoltajien haukkumiseen!
enne ei kannata lapsii tehä, ko tietää kykenevänsä elämään parisuuhteessa.
Eli ei koskaan nykymaailmassa.
Jaa, niin ja kaikki miehethän tietysti kykenevät...
Jos joku on tätä mieltä, niin kuin aika moni mies on, niin mikähän siinä niin ahdistaa, että pitää alkaa omaa erimielisyyttään rummuttamaan.