Palstat melko kuolleita eikä keskusteluja paljoa ole. Joten ilmoja pidellyt sano joo. Saa nähdä ripeksiikö huomenna. Tänään ei ole ripeksinitnyt.
Melko kuolleita palstoja.
Pasakapalsta
355
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niinpä. Tän Suomi24n uudistuksen jälkeen täältä hävinnyt loputkin keskustelut tältä ruoka kuin muistakin keskusteluista. Taitaa olla itsekin parasta pistää pillit pussiin ja siirtyä muille foorumeille. Niin jää tilaa enempi noiden mainos/flooraustekstien tulla ;). Bye-bye.
Omituista että täällä ei juttu luista eikä tarina irtoa. Suomi24 on tehnyt jotakin väärin ja pahasti. Ei täällä viitsi mitään enään edes kysellä.
Itse kirjoitat väärin ja se on enää - ei "enään".
Mutta sitten ruokailuun - ihmisistä on vain tullut niin köyhiä, että vetävät vain halpaa einestä nassuun eivätkä enää valmista itse ruokaansa tuoreista tarvikkeista, joten keskustelu köyhtyy samalla - ennen jopa raaka-aineiden valmistuksesta keskusteltiin, mutta nykyään einesten aikaan sille ei ole tarvetta.