Moni nainen kirjottaa, "etsin kumppania, ehkä koko loppuelämäksi"... mutta miehen ajatukset alkavat harhailemaan jo hyvinkin pian...miksei jo voi myöntää että mies kaipaa vierasta vitttua! aina aina uutta vittua! Siitä ei pääse mihinkään ja jotkut puhtoiset ritarit väittävät etteivät halua uutta vittua mutta oikeasti sitten kiukuttelevat kuin naiset kun joutuvat kieltämään jo ajatustasolla itseltään näin luonnollisen asian! Täälläkin moni sanoo miksi vaarantaisin liittoni jonkun halvan panon takia mutta oikeasti tarkoittavat suureksi osaksi talousjuttuja yms mutta mieli kaipaa UUUUTTTA PANOA !!
Mies on tehty astumaan!
Mies on tehty astumaan!
Vastaukset 2
Vanhimmat
Tää oli toivottavasti provo, mutta jollei ollut, oli kyllä uskomatonta paskaa. Tuollaisten miesten, joille nainen on pelkkä "vittu", ei juuri pitäisi koskaan saada sitä "vittua". Kyllä naisessa on monta muuta tärkeämpää paikkaa. Se "vittu" tulee vaan bonuksena, jos on tullakseen.
Kirjoitit niin totta. Miehen tehtävä on levittää sukuaan mahdollisimman laajalle ja useiden naisten kanssa. Geeni on itsekäs! Ja mies etsii laadukkaita naisia. Rakastelu on ihanaa!