Mihin perustuu noiden itämaiden fakiirien temput joissa he leijuvat hennon kepin nokassa istualtaan. Onko se joku jekku ?
Tempputaika
fuskausta
2
130
Vastaukset
- nonbeliewer
jotain huijaustahan kaikki taikatemput tässä maailmassa on.
http://www.kysy.fi/kysymys/mista-koysitemppu-on-lahtoisin - nonbeliewer
Ja se hento keppi ei ole niin hento todellisuudessa, vaan esim. terästä, joka mahdollistaa fuckiirin kestävän tason siihen kiinnittämisen, jolla sitten vaan istua nökötetään, ja voila, ihme on valmis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?5877696Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3342916Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3912089- 1281307
- 311253
Kuvataiteilija Johanna Oras lataa mielipiteensä Miina Äkkijyrkästä Farmilla: "Miinahan oli..."
Oho! Johanna Oras ottaa kantaa kollega-Äkkijyrkän Farmi-puuhiin. Farmi Suomi -realityssä koettiin v. 2024 todellinen yl41179Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1041057- 911053
Olet vieläkin täällä
Tunnen energiasi. Tunnen että ajattelet minua. En aio koskaan enää ottaa sinuun yhteyttä. Voit ottaa minuun, jos itse h641023- 44892