Nainen jätti huonojen kenkien takia

pettynyt___

Ehdimme jutella pitkään netissä ja välillämme synkkäsi todella hyvin. Kun tapasimme ekan kerran naista näytti miellyttävän kovasti ulkomuotoni kunnes laski katseensa kenkiini, silmät laajenivat ja ilme happani. Lopulta hän lähti sanaakaan sanomatta.

19

65

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • VarmaVinkki

      Kannattaa laittaa seuraavaksi treffeille molskihousut ja hai saappaat!!!

      • mannemustalainen

        onko ne molskit ne mitä manneilla on?


    • Ex----------PUA

      :D Ai että, näitä on tullut taas lisää.

      • Tarkotitko näitä "Nainen jätti..." aiheita?


      • Ex----------PUA
        idompsu kirjoitti:

        Tarkotitko näitä "Nainen jätti..." aiheita?

        Juuri niitä.

        Tämä oli lyhyt, mutta ytimekäs. :)


      • 3p78
        idompsu kirjoitti:

        Tarkotitko näitä "Nainen jätti..." aiheita?

        "Nainen jätti..." on yksi tämän palstan parhaita sarjoja. Sitten on mm. nämä "Alkakaapa heti selittää..." ja Aisuri-Timppa -sarjat, mutta ne ovat lakanneet huvittamasta jo kauan sitten.


      • idompsu

    • Lerratankkari

      Ei sentään tällä kertaa tarralenkkareita ollu?

    • AlphaFemale

      No jospa hankkisit siistimmät kengät?

      Ihan käytöstapojen vuoksi en ole koskaan kääntynyt kannoillani treffeillä, mutta pari kertaa on tehnyt mieli kun mies on lampsinut siistiin kahvilaan ikivanhat ja selvästi likaiset Converset jalassa.

      • helgamies

        mitkä on Converset..


      • tästäselviää

      • helgamies

        ilmeisesti cityhomojen varuste?


      • m-i-e-s

        Converse - Turn off just happened! =) Kill the mood, buy your Converse shoes now.


      • ap______

        Palstan kenkäfetissi iski jälleen! Tarkoitin jutun ihan vitsiksi, mutta näköjään tommosia naisia taitaa olla ihan oikeasti olemassa


    • Ubibiom

      Ehkä se näkikin sinun pikkupilin eikä kenkiä kuten luulet

    • Premium_Mies

      Jos mies ei panosta kenkiinsä, ei hän luultavasti panosta naiseensakaan vaan pihistelee vääristä asioista. Hyvät kengät = laadukas elämä.

      • AlphaFemale

    • TulisJoSotajaTappasKaikk

      Tai sitten sinulla oli liian pienet kengät. Täällähän tänään arvosteltiin myös pienijalkaisia miehiä, että ne on ällöjä!

    • grhjklg

      Kyllä ne goretex-lenkkarit ollapitää. En voi sietää jos joku valittaa märistä sukista. Sitten en voi sietää jos kengistä kuuluu kopina. Kyllä sitä pehmeästi ja äänettömästi pitää pystyä kävellä, ja terveellisesti sekä vauhdikkaasti. Itse vältän näitä rakkojalkoja, jotka hikiset saapikkaat tai korkokengät jalassa kuljeksii, koko ajan valittaen joko vesilätäköistä tai epätasaisesta alustasta. Ja windstopper-asu pitää vähintään olla, mieluiten wetproof. Turkisnaiset tai samettikankaiset painukoot hiivattiin. Minä tykkään että nainen ei kastu muusta kuin jalkovälistä. Ensin lenkille, sitten saunaan, iltapunssi ja lopuksi naimaan, niinse kuulkaas menee. Aamupaskan kautta sitten arkeen taas. Se on kuulkaas elämä täyttä arkea ja juhlaa, turha sitä on kiiltävämmäksi maalata mitä se on. Nauttikaa oikeista ihmisistä ja oikeasta elämästä, lopettakaa jonninjoutavat esittämiset ja feikkaamiset.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Dannysta tulee isä 83-vuotiaana

      Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll
      Maailman menoa
      183
      8343
    2. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      256
      4282
    3. Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?

      Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi
      Maailman menoa
      113
      3593
    4. Henkirikos kiuruvedellä

      Poliisi tutkii maaliskuussa tapahtunutta 50 luvulla syntyneen kuolemaa henkirikoksena. Missä päin tälläinen sattunut
      Kiuruvesi
      98
      3375
    5. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      18
      2411
    6. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      4
      2235
    7. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      27
      2076
    8. Kunnanjohtaja haista sinä

      Kyvytön johtamaan kuntaa! Täysin kyvytön. Toivottavasti Hattula saa sinut vaivoikseen. Epäpätevä, ammattitaidoton, yhtei
      Heinävesi
      37
      1744
    9. Gallup: Mitä teillä syödään pääsiäisenä, onko juhlaruokaa vai meneekö arkiruoilla?

      Monessa perheessä pääsiäisenä pöytään pistetään vähän parempaa herkkua. Pääruokaan panostetaan ja lisäksi leivotaan vaik
      Liharuoka
      56
      1614
    10. Loimaan k-citymarketilla puukotus

      Jonka on puukotettu Loimaan citymarketilla tänään iltapäivällä noin klo 14. Kuulin kun ambulanssi huusi kaupungilla kun
      Loimaa
      48
      1577
    Aihe