Mukanaan heillä oli kiljua, lenkkimakkaraa ja todella iso purkki liukuvoidetta (anal lubea). Kaikki oli tietenkin miehiä.
Arvoitus ja kysymys kuuluukin, mitä mainarit ja poromiehet meinaa laavulla tehdä?
5 poromiestä ja 5 mainari lähti laavulle Arvoitus!
22
309
Vastaukset
- yksvaimoporomiehen
No tappakaa nyt ne viimesetkin otukset mettistä.Eikö teillä raukoilla muuta elämää ole kuin tuhota kaikki mikä liikkuu.Työntäkää saunakauha vaikka areeseeenne
IlmiannaJaa
LISÄÄ KOMMENTTI
Lintkeittonamnam
29.9.2015 17:40
UUSI
Se oliskin hurja määrä saunakauhoja,jos jokainen mesästyskortinmaksaja sellaisen edes omstaisi, noin 330000 kauhaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
IlmiannaJaa - Mamuj
Mamuja äkkiä!
Loppuu nuo sisäsiittoset jutut.
Tai ainaki vähenee. - Kylmää
Onko talvilaatua jo se lube?
- team-lube
On toki, winter anal glide, tuli juuri myyntiin.
- MainariNuorempi
team-lube kirjoitti:
On toki, winter anal glide, tuli juuri myyntiin.
Kiitos. Tulemme noutamaan transitilla 5 tynnöriä, sopiiko se.
- Riukulainen
Mä luulen, et ne tekee laavulla suklaajunan.
- HeurekaMieKekkasin
Mie arvelen että net paskoo siihen kiljupönttöönsä siellä laavulla käymisen kiihotukseksi. Niin siihen saahan lisää prosentteja, jos malttaa siis oottaa kypsymistä.
- runttua
Oletteko huomanneet, että poromiehet pieree aivan uskomattoman paljon, ja pierut TODELLA haisee! Ehkä paikalliset on tottuneet niihin, mutta turisti tai junantuoma kyllä ikävästi haistaa nämä poromiehet. Osasyynä voi olla se, että kalsareita ei vaihdeta kovinkaan usein, ja niin on pinttynyt melkoset jarruraidat.
- vitsit
Ei näitä vitsejä ymmärrä.
- ProRectum
Jospa he siittää siellä ns. ProRectum lapsia?
- Ällikkäll
No miksihän just 5 kumpaakin lajia
? ehkä olisi ollut parempi,kun olisi ollut yksi naimari tai porromies enäpi. Niinku varalle.- mahdollinen.selitys
Suklaajunaan tarvitaan enemmän porukkaa.
- hillanpoimija
Mie näin viime kesänä Vuotsossa ju olin hillassa maailman nopeimman homon. Yks poromies juoksi puuta ympäri ja yritti panna itteään anaaliin. Siinä jäkälä pölisi.
- mitenkävi
No onnistuiko poromies tavoiteessaan?
- ehkä-ehkä-ei
Ei voi tietää, se juoksee puuta ympäri vieläkin...
- team-lube
Anal lube winter edition nyt myynnissä!
- letkajenkkaa
Rentoutuvat ja pitävät keskenään ehkä hauskaakin, luulisin
- perseartesaani
Joku oli nähnyt nämä veijarit laavulla. Tilanne oli ollut "kiihkeä" ja miehet jonomuodostelmassa, kuvailee silminäkijä.
- Sopulilauma
Uusi tieto (liekö haevosmiesten tt:stä) Tilanne laavulla,yksi poromies olisi menehtynyt kait hirmuisen orgasmin kourissa syvänkohtaukseen. No hyvä niin !!!, hitusen vähemmän pierunhajua ilmassa.
- Anonyymi
Riippiloisetko net on mennyt metsään vallan?
- Anonyymi
Kuulostaa kyllä enemmänki jiesiöläisiltä, mutta kun en kuulu ko.ryhmään niin jääkööt tähän minun puolesta. Suksikaa vaikka suolle
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kuulostaa kyllä enemmänki jiesiöläisiltä, mutta kun en kuulu ko.ryhmään niin jääkööt tähän minun puolesta. Suksikaa vaikka suolle
Sinähän oot kuulemma sen ryhmän vetäjä näin kertovat vaalajäeviläiset.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 495981
Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.2625844Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?885714Kohtalokas laukaus
IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k364840Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?
Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️494719Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä
Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem2154048Sählyhallitus 2023-2025, mailat heiluvat, mutta pallo karkaa kulmaan
Salibandy on organisoitua. Sähly on taas sitä, kun joku tuo mailat ja palloja on ehkä yksi. Sitä tämä hallituskin on: pe43561- 1463549
Muistattekos kun Sannan aikana suomalaisten varallisuuteen lisättiin viidennes
Köyhät voittivat eniten mutta rikkaimmat kuitenkin köyhtyi!313165Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.253127