Siideripissikset ja mamut ovat löytäneet toisensa, söpöä, rakkaus voittaa rasismin.
Söpöä ja ihanaa
ropskupskepskops
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Asia selvä mamut kyttää alaiäisiä kenet voisi juottaa humalaan ja sitten joukko raiskaus ja pissikset kyttää kuka ostaa heille alkoholia ja nämähän hakee jotta pimperot saadaan sekaisin.
Tauti leviää sitten suomipoikiin.
Samaa tekevät suomalaiset alkoholisoituneet kolmekymppiset eläkettä odottelevat hyypiöt. Ja työhistoriakin on Suomessa molemmilla yhtä pitkä, ei päivääkään oikeaa työtä.
ja kamelikuppa sen kun leviää...
Aikonaan Ruotsissa me Suomalaiset ja Ruotsalaiset pilailimme näiden etelänpoikien kustannuksella joukossa 5kymppisiä "miehiä"Kerrottiin:siellä on neljä-viistoista vuotiaita tyttöjä viitaten johonkin juhliin.Nämä aivan tärisi kiimasta kasvot vääristyi,menivät vessaan vetämään käteen
Tuliko muistivirhe, taisit olla itse siellä WC:ssa tumputtamassa.
Ei veikkonen Ruotsissa tytöt ole pimpsasta niin nuukia,kohta pittää kattoa ettei mene aivan rainattomuuksiin niissä panohommissakaan.Pittää säästää voimia työntekhonkin,niitäki on jonkun tehtävä ainaki valkoihosen.Mulle on aina ollu rajana se 18-vuotta ettei mene rikoksen puolelle.Joku moraali sentäs