rovaniemen sinkut

Missäs rovaniemen kauniit sinkut luuraa..?

kiva ois teistä kuulla..;)
212917
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Rovaniemen kaikki kauniit sinkut ovat varattuja tai muuten saavuttamattomissa.

Mutta rumia riittää, tai no sekin on suhteellista. Usealla on todella hyvä vartalo, mahtavine tisseineen päivineen, mutta hevosen naama - tai hyvä naama mutta pojan vartalo. Kato... se on joskus valintakysymys.

Äänestä
  • Kauniit naiset ovat kovin komeisiin miehiin meneviä, taitaa olla susta kiinni jos ei löydy sulle kaunista naista.

    Äänestä

  • Minulla on ollut useita kaunokaisia, kaikki enemmän tai vähemmän mentaalisesti traumatisoituneita tapauksia ---- jo lapsuudestaan. Enkä tosiaan ole komia, vaan kuin kirveellä veistetty. Mutta kelpasi heille, kun suojelin, kuuntelin ja palvelin.

    Äänestä

naimisiin... joo.

Äänestä

sitä ihmettelen minäkin,joka saan suuni auki selvinpäin.esittäessäni haluni kahvin tai illallisen merkeissä,saan katseen hulluko olet.huomatkaa minä sentään selvinpäin,mutta näytätte hyväksyvän kaiken tai melkein, jo lasiin sylkeneeltä joka juuri pysyy jaloillaan hei naiset herätkää.

Äänestä

Olen kuolemaani asti SINKKU. Mies siis MIEHET ON KUOLLET SUKUPUUTTOON . Oikeat MIEHET ON JO OLLEET 30v.Naimisissa ja HE OVAT AITOJA. Juoppoja retaleita joittenkin vähä älyisten ämmiensä kanssa vaan tallustelevat.........Hyi !

Äänestä
  • Sinussakin on madot jo valmiina, kun lähtölaskentas alkaa, aika äitelästä kehostas nuo ajatuksesi juoksevat ja tavara vuotaa jos vielä vuotaa ja visvaa ainakin, tietäisitpä kuinka myrkytetyä ruokaa todellisuuessa syöt ja onko se sitä miksi luulet, näin vähän nyt mainitakseni, oo siis niin siisti kuin tykkäät.

    Äänestä

  • Vedä jälkijättö handyys (Luuloeioletiedonväärärtti) ja HAISET PAHALLE JÄLKIJÄTTÖ MÖSÖ.

    Äänestä

  • cawwaa kirjoitti:

    Vedä jälkijättö handyys (Luuloeioletiedonväärärtti) ja HAISET PAHALLE JÄLKIJÄTTÖ MÖSÖ.

    Ainahan se kuollut liha noinkin pojosessa pakastettuna parenmpana pysyy pitempään, se täytyy myöntää etuna.
    Kyllä siellä eläjältä kovempaa kanttia tarvitaan ja ittesä nostoa muitten joukkoon, sieltä on jokapaikkaan pitkä matka.

    Äänestä

  • taisi fyrry jättää tämän, kun on noinkin katkera, mutta elä huoli kyllä uusia fyrryjä syntyy niinkuin idästä päiviä ja lovesta nousee uusia löpsöjä tätä myötäillen, ethän suutu/loukaanu vaikka höpelöä kirjoittelenkin, vastaa samalja mitalla!

    Äänestä

  • nyt loppu tuo kirjoittelu. ihan paskaa kirjoittaa joku....

    Äänestä

Korkalovaarassa odottavat lämmittäjää

Äänestä
  • Korkalovaarassa asuvat tämän kaupungin hylkiöt, syrjäytyneet rumilus akat. Vie viinapullo mukana niin varmasti lämpiävät.

    Äänestä

Onko pillu jo omastahyvästä arka etei pysty foorumille kirottamaan.

Äänestä

en ole sinkku enkä halua tullakkaan.mulla on oma miäs en tarvi muita.

Äänestä

Mm. Pöykkölässä, Apukassa, Rova-motellilla ja Muurolassa.

Äänestä

Kovia ne on naimaan nuo pakolaiset.

Niillä seisoo hyvin ja ovat aika taitavia sängyssä...

Äänestä

Nainen avioliitossa on siveä seksikone

Avioliitto on islamilaisessa maailmassa hyvin tarkasti säädetty asia. Sielläkin nainen on omalla paikallaan selvästi miestä alempana.

Koraanin jae 2:223 sanoo: “Vaimonne ovat teidän peltonne. Käykää pelloillanne, milloin tahdotte…” Tätä kohtaa voi pitää myös avioliiton seksielämän perustana. Miehellä siis on oikeus saada vaimoltaan seksuaalista tyydytystä aina halutessaan. Muslimioppineet ovat vuosisatojen ajan väitelleet tähän koraanin kohtaan liittyen myös mm. siitä, onko anaaliseksi tms. hyväksyttävää.

Koraanin jae 4:3 määrittää vaimojen määrän: ”Jos pelkäätte, ettette kykene olemaan oikeudenmukaisia orvoille, ottakaa niin monta vaimoa kuin haluatte, kaksi, kolme tai neljä, mutta jos pelkäätte, ettette osaa olla tasapuolisia vaimoillenne, ottakaa vain yksi vaimo tai orjattarianne. Näin pysytte parhaiten kaidalla tiellä.” Toisaalla (Kor. 4:129) sanotaan vaimojen tasapuolisesta kohtelusta: “Ette te voi olla tasapuolisia vaimoillenne, vaikka kuinka haluaisitte…”.

Äänestä

Tinderissä sinkkunaiset ovat ja komeimmat miehet polkevat niitä vuorotellen.

Äänestä

Oletkos katellut montusta, elikkä Pohjanhovin karvalakkipuolelta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


katselija kirjoitti:

Missäs rovaniemen kauniit sinkut luuraa..?

kiva ois teistä kuulla..;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu