Kyllä niitä hyvännäköisiä ja hyvällä vartalolla varustettuja löytyy ihan "tavallisista" naisista, pitää vaan osata etsiä oikeasta paikasta.
Vastaukset 12
- Yammy
Komppaan, tuolla näkee paljasta pintaa enemmänkin: scandalbeauties.com
- Yammy
Makuasioita, mulle tuolta kelpais kaikki
- atännä
Hyväkroppaisia miehiäkin löytyy ihan "tavallisista" urheilijoista. Kannattaa miettiä niitä omia elämäntapojaan ja harrastuksiaan, silloin löytää kaltaistaan seuraa.
- ATM-automaatti
Niinpä. Riittää kun on ihan tavallinen urheilija-toimitusjohtaja-purjehtija.
Naiselle riittää kun on normipainoinen, tekee jotain työkseen ja edes välillä käy ihmisten ilmoilla.
Helkkarin sovinistimiehet kohtuuttomine vaatimuksineen!!!1! - atännä
ATM-automaatti kirjoitti:
Niinpä. Riittää kun on ihan tavallinen urheilija-toimitusjohtaja-purjehtija.
Naiselle riittää kun on normipainoinen, tekee jotain työkseen ja edes välillä käy ihmisten ilmoilla.
Helkkarin sovinistimiehet kohtuuttomine vaatimuksineen!!!1!"Riittää" mihin? Että saa "jonkun"? "Jonkun" saa aina, jos se on siitä kiinni että "joku" pitää saada. Ei mulla ole tarvetta hankkia ketään kanssani parisuhteeseen. Mun on hyvä näin.
Mikä estää sinua urheilemasta, jos uskot sen parantavan flaksiasi hyvännäköisten naisten keskuudessa? Miksi pitää olla katkera niille, jotka näkevät vaivaa asioidensa eteen? Jos haluat pinnallisen naisen, niin tiedät miten sen saat. Mikä ongelma? - Mözj
ATM-automaatti kirjoitti:
Niinpä. Riittää kun on ihan tavallinen urheilija-toimitusjohtaja-purjehtija.
Naiselle riittää kun on normipainoinen, tekee jotain työkseen ja edes välillä käy ihmisten ilmoilla.
Helkkarin sovinistimiehet kohtuuttomine vaatimuksineen!!!1!"Naisille riittää kun on normaalipainoinen"
Aloituksessa mainitun mainoksen naisista kyllä 3/4 tai vähintään 2/4 on normaalipainoisia. Sori, jos se ei sovi median ja pornon muokkaamaan kuvaasi normaalipainoisesta ja tavallisesta.
- pppsääntö
Pitää vaan puristaa piukasta pakaroilla.
- niinsemeneejoo
JA vienosti pieraista pankin omistaman audin tai bemarin nahkaistuimella.
- Mözj
Hassua, että täällä palstalla "tavalliset miehet" valittavat, että eivät kelpaa. :D Sitä tavallisen miehen määritelmää kyllä venytetään alaspäin, jotta itse mahduttaisiin siihen, mutta tavallisen naisen sitten oletetaankin olevan joku nuori salikissa.
Salikissan ja sinun "tavallisen" väliin mahtuu monia muiden "tavallisia".........sinun "tavallinen" ei ole kaikkien "tavallinen".......ja tärkeää on myös yhteensopiva luonne/persoona/arvot ja ajatusmaailma....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1381520- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69936Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi270766- 68733
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37619
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7581Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561- 60557