profiilin poisto, naisten tarjonta surkeaa

nainenerilainenzz

poistin profiilini, kesän mittaan yritin etsiä naista mutta kyllä sevaan on todettava että 90 pros naisista jotka lähettää kuvan on lihavia, rumia ja riippurintoja ja kaikenlaista sairautta, tosin he ovat olevinaan normaaleja painon puitteissa vaikka kilomäärää eivät laita, naamat väsyneitä,pakkelikasoja, hampaat huonoja, velkaisia yms loosereita ketkä ei kapakista tai tansseista seuraa saa. yritin tosissani etsiä netistä, treffeillä n 8 kertaa ja paria poikkeusta lukuunottamatta aivan paskaa, aivan paskaa.
ne muutamat normaalipainoiset ja paremman näköiset eivät sitten syttyneet minusta.
ratkaisin asian kuten joskus aiemmin, turpa täyteen ja tansseihin ja sieltä jäi käteen juuri sitä ikähaarukkaa oleva, isotissinen hyvännäköinen nainen. imee kassitkin tyhjiksi, hyvä painaa edestä ja takaa. kiva luonne ja ei ihan persaukinen. kuten en minäkään.
petyin suoli 24 naisiin,
yhteenveto vielä
normaali paikoinen... siis makkaraa ja läskiä,lyllertää ison mahansa kanssa paikalle
kivan näköinen.... parhaat päivät jo takanapäin, väsy ilme, kyllästynyt yh
hoikka..... juu hoikka ja saakelin ruma pitkätukkainen aa kuppinen nainen, tuli mieleen että kun munan työntää sisään näkee kun se liikkuu siellä
haluaa vakiintua,,,,, juu mutta ei kenen kanssa tahaan, antaa kyllä panna viikonlopun eikä kyseenalaista mitään asentoa
mukiinmenevä naikkonen....kapakista en kyllä koskaan raahaa sen näköistä löysäpersettä
että sellasia naisin siellä, jos joku päijät hämeestä hakee naista niin mulla on must ja ei must lista vielä olemassa

0

79

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

        ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
        Maailman menoa
        127
        5715
      2. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

        Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
        Ikävä
        396
        2519
      3. Kerro kaivattusi etunimi

        Miehille..
        Ikävä
        132
        2426
      4. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

        Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
        Maailman menoa
        4
        2042
      5. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

        Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
        Ikävä
        12
        1093
      6. Kerro kaivattusi etunimi

        Naisille
        Ikävä
        57
        1006
      7. Kun ei numeroa

        niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍
        Ikävä
        8
        1002
      8. Mikä musta tekee

        Oikein haluttavan sun silmissä? Mä en ymmärrä. Parasta aika mennyt ko ohi 😃
        Ikävä
        51
        892
      9. Millainen on

        Ihanne kumppani
        Ikävä
        76
        805
      10. Temusta tilaamiseen tulee muutos

        Alle 150 euron tullivapaus poistuu. Vihdoinkin kankea EU saa jotakin aikaiseksi. https://www.iltalehti.fi/digiuutiset/
        Maailman menoa
        101
        775
      Aihe