Nainen antaa pillua aina jännämiehelle

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015111520669061_uu.shtml

Varmaan onnellisena vaimo odottaa kotona että jännämies tulee panemaan
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Viina ei sovi joillekin. Tavallinen perheenisä muuttuu "jännämieheksi".

Äänestä

voi olla viina tai seksiaddiktio jos mies on vietävissä

Äänestä
  • Jännämiehillä on kivaa!

    Äänestä

tussu odottaa jännämiestä aina kotona.

Äänestä

Jännämiehellä on vaimo. Ei se ole mikään yllätys koska naiset rakastaa jännämiehiä ja menevät naimisiin niiden kanssa. Nainen haluaa antaa pillua jännämiehelle joten naimisiinmeno on fiksua että jännämies saa aina pillua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätminki kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2015111520669061_uu.shtml

Varmaan onnellisena vaimo odottaa kotona että jännämies tulee panemaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu