Erittäin hyvä kirjoitus Timo Vihavaiselta
nihhhhhhhhhhh
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
En minä mitään maksa kun en töitäkään tee joten veroja en maksa. Tai teen minä pimeesti hommia välillä mutta veroja en maksa.
Onpas fiksua tekstiä professorismiehen kynästä:
"Seksuaalinen tarve nuorilla miehillä on tarpeista kaikkein hallitsevimpia. Joku vähä-älyinen feministi on muistaakseni sanonut, ettei ”sen” puutteeseen vielä kukaan ole kuollut. Hän on väärässä. Luulenpa, että seksuaalisen tyydytyksen puute on tietyn ikäryhmän miehillä suurin kuolemaan johtava syy, tavalla tai toisella.
Jostakin syystä ”puutteessa elämiselle” naureskelua on pidetty salonkikelpoisena asiana samaan aikaan kun jonninjoutaville loukkaantumisen aiheille on omistettu valtavasti huomiota ja tutkimuksia ja paheksuttu niiden vähättelyä."