vetää hiljaiseksi meikäläisenkin sanasepon.
tytöt ei anna piparii
sanasepposemie
351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tarviit muodonmuutoksen. Vedät lankkia naamaan ja puhut hoonoa soomea. Laitat espanjalaisen tuorekurkun punttiin ja pari omppua toiseen. Saattaa riittää pelkkä naamalankki ja hoono soomi, jos muut tilpehöörit ovat jo muutoinkin siunattuja. ...Ja eikö onnea matkaan, vaikka et sitä näillä neuvoilla kylläkään tavitse.
Eikö ne savulihat ota piparia ihan omin lupineen keneltä haluaa, onhan tuossa esimerkkejä paljon näillä sivuilla, mutta kun on suomalainen sitä arvostaa naisia kovin että ei sellaiseen ryhdy.
Näillä savulihoilla on pienet pippelit siksi ne raiskaa alaikäisiä lapsia ne ie viitsi aikuisen naisen kanssa alkaa millekkään juuri sen pilin pienuuden vuoksi on kokemusta.