Hienoa päästä taas hurvittelemaan, naisia liikkeellä ja antautuvaisia kaikkeen kivaan.
Jos ei lapissa niin ei missään.
Syksyllä se jo alkaa: lakanat laulaa
9
204
Vastaukset 9
- Vartenikovaa
Ihanan hellää ja kiihkeää aikaa jälleen. Nam..
- Aamusuudelmia
JOs täällä ei saa niin ei missään
- hitaastinauttien
elämä on ihanaa . Kiitos Lappi ja naiset.
- Lemmenvaltikka
Pian hiihtoloma kausi,,jipii. Taas rouvat ja neidit liekeissä.. NAm
- jormaisohurma
juu, tuohan nuo naiset vähän vaihtelua arkeen, ei tarvitse aina tyytyä miehiin ;) Ei haise kikkeli kakille vaan sillille ;)
- Onnisuo
Vanhassa vara parempi.
Kiitos seurasta - Onnisoisullevain
Vanha ei saanu, sinulta on taito ruostunut.
- Sukellansinuun
Veneet ja naiset Lapissa yhteisiä.
Mahtava vkloppu taas tulossa.
Ihosi on peitttoni.... - Bambukutsuu
Kiimaviikot vasta tulossa..
Tampere,Turku , Oulu :Rouvat tervetuloa jättäkää miehet kotiin niin kuin aikaisemmin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134752Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197710Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47657Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars99644Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!27641- 61629
- 47580
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59525Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520