Palstaseksuaalisuuden muotoja

Vittuiluseksuaali: kiihottuu palstalla vittuilusta. Myös toisten vittuilut voivat kiihottaa (kunhan eivät kohdistu itseen). Vastaa kärkkäästi kaikkeen ja pyrkii luomaan riittaa kirjoittajien välille.
Kurppahuoralutkaseksuaali: Kiihottuu kun saa kirjoittaa naisista rumia tai rivoja nimityksiä. Voi olla osana vittuiluseksuaalisuutta.
Karvaperseseksuaali: Saa tyydytystä kirjoittaessaan nousevista ja laskevista karvaperseistä.
Aisuriseksuaali: Saa seksuaalista tyydytystä aisuri ja wt-lutkajuttujen kirjoittamisesta ja lukemisesta.
1383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kai noista jotain mielihyvää täytyy saada, että viitsii tuollaisia kirjoitella. Ei tuollaisia kukaan tuolla oikeassa elämässä kehtaa suustaan päästää.

Äänestä

En minä ainakaan ole huomannut mitään noista.

Äänestä

Väistelyseksuaali: Onneksi ei osunut kohdalle, en olis huolinukkaa

Twisted-sister-seksuaali: mitä kierompaa, sitä parempaa (paskalla musiikilla säestettynä)

Kuka-muu-muka-seksuaali: Minä ja mun raportit ja mun pylly ja minä, minä, minä, niin välittikö joku muka että mielikuva oli joku muu muka.

Kakkahoususeksuaali: puskassa, kakat housussa

Äänestä
  • "Twisted-sister.... (paska musiikki"

    Mitäs sitä siellä oikein tuli sanottua? >:-O

    Äänestä

  • UPDATE_11329528 kirjoitti:

    "Twisted-sister.... (paska musiikki"

    Mitäs sitä siellä oikein tuli sanottua? >:-O

    No tiesin että kuulut tuohon kieroutuneiden ryhmään ihan sanomattakin.

    Bonuksena järjestetään hymiöseksuaalien hedelmäpeli. Se on ryhmäseksiä ananastukkaisen, passiivisagressiivisen pilkesilmän ja joulutorttua hammasrautoihinsa saaneen välillä.

    Äänestä




  • biisiäpukkaa kirjoitti:

    "Kuka-muu-muka-seksuaali: Minä ja mun raportit ja minä, minä, minä, niin välittikö joku muka että mielikuva oli joku muu muka."

    Cheek-Mä oon niin leija

    https://www.youtube.com/watch?v=GrFWMK_hK5Q

    Cheek - Eksä Tiedä Kuka Mä luulen olevani

    https://www.youtube.com/watch?v=EWeIWQIW6EA

    Cheek on sanonut, että hän lyriikoi paljon itseensä liittyvistä aiheista, koska tuntee alueen parhaiten. Ymmärrettävää! Naapurin tai tuttavan asioista lyriikointi on paljon epävarmempaa. Cheek on tarkka mies :)

    Äänestä

  • i.dont.ask.madonna kirjoitti:

    Sä taidat olla ketjuseksuaali?

    palstakeisari seksuaalilta tiedä häntä? :)

    Äänestä

  • tääl pari palstakeisari multinikki seksuaalia?

    Äänestä

  • yksi palsta hiljentynyt mikäköhän on syy?

    tietääkö kukaan mikä palsta tämä on?

    ennen oli siel menoa ja meininkiä ja viestiä pukkas minuutin välein kumma kyl mikä on siinä kun on palsta rauhottotunut mihkä kaikki on siltä palstalta lähtenyt?

    nytten sama meno on täällä et melkein minuutin välein viestiä pukkaa 24/7... ;)

    vieraileeko ihmiset täällä eri palstoilla kuinkakin paljon?

    Äänestä

tähän sivuun voitte löytää kaltaisianne! ;)

http://ranneliike.net/

ranneliike.net - Homokansan yhdistävä tekijä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tässänämä kirjoitti:

Vittuiluseksuaali: kiihottuu palstalla vittuilusta. Myös toisten vittuilut voivat kiihottaa (kunhan eivät kohdistu itseen). Vastaa kärkkäästi kaikkeen ja pyrkii luomaan riittaa kirjoittajien välille.
Kurppahuoralutkaseksuaali: Kiihottuu kun saa kirjoittaa naisista rumia tai rivoja nimityksiä. Voi olla osana vittuiluseksuaalisuutta.
Karvaperseseksuaali: Saa tyydytystä kirjoittaessaan nousevista ja laskevista karvaperseistä.
Aisuriseksuaali: Saa seksuaalista tyydytystä aisuri ja wt-lutkajuttujen kirjoittamisesta ja lukemisesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu