Jos naiset itse ovat tälläisiä: http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1449729260566.html
Onko ihme että naiset tykkäävät jännämiehistä
Ex------------PUA
2286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Nainen oli yhtä sairas ja outo kuin sinä aloittaja.
Shaming language ja henkilöhyökkäys = Osu ja uppos!
Miten moni jännämies on käyttänyt sinua, sairas huora?
Osui osui, että olet yhtä sairas ja outo kuin tuon linkittämäsi jutun nainen.
Ei yksikään. Entäs sinua?
Hyvä että myönnät sen osuneen.
Shaming languageen turvaudutaan aina silloin, kun:
- Halutaan vaientaa puhuja, joka puhuu kiusallisen faktan.
- Tai kun tunnetaan pistos omassa rinnassa.
Lähdemme siitä, että nämä molemmat pitävät kohdallasi paikkansa.
Sinä sanot minua sairaaksi, vaikka itse samaistut naisiin jotka haluavat naida murhaajia ja raiskaajia/naiseen joka haluaa murhata.
Olet erittäin sairas.
Olet luultavasti esim. pienenä tappanut pikkueläimiä ja kiduttanut niitä.
Itke vain shaming languagesta ja henkilöhyökkäyksista, koska toin totuuden esille.
Sinä sairas ja outo expua.
PUAex katsoi peiliin ja näki siellä hullun naisen. Ahdistui ja kirjoitti näkemästään aloituksen.
Osu ja uppos! :D
Minähän tässä toin sinusta totuuden esille, ainoa mitä sinä teit oli tuo ennalta-arvattavan tyhmän huoran vakiovastaus (ja sinun tapauksessasi myös sairaan sellaisen).
Teit täsmälleen kuten kaava osoittaa: osu ja uppos -> kurpparaivo -> jne.
Itte oot-defenssi saa yhä epätoivoisempia muotoja. :D
Vaan kovasti naisia taas kismittää, kun heidän paheensa tuodaan julki.
Otan tämän merkkkinä siitä, etttä on osunut ja uponnut.
*Avaa pöytäkirjan, ja tekee merkinnät.*
Sinä vain linkitit jonkun kaltaisesi sairaan henkilön jutun ja minä toin julki totuuden ja se tuntui kirpaisevan.
Hän on hyvä vain ja kirjoittaa päiväkirjaansa, näin tarkkaillen itsetuntemustaan kehittää.
Aivan turha jatkaa tuota jankutusta, sillä juttu on jo käsitelty. Tapaus on selvä - yrität vaientaa keskustelun ennalta-arvattavalla shaming languagella, koska se tuo ilmi minkälaisia naiset (kuten sinä) ovat, eli totuus sattuu.
Ajattele asia niin, että minulla on nyt lisätodiste keissini puolesta, ja se olet sinä. :D
Tuossapa olisi ollut oiva morsian ystävällemme nallillle mutta koska nainen ja hypergamia oli sitten mieluummin yksin.
Vitsikästä vai? En pysty ymmärtämään teitä "kahjoja", äijien vitsit!
Ei tuo ole edes hyväntahtoista naljailua. Eikä hirteishuumoriakaan.
Tziisus! Kyllä pitää olla pönttö sekaisin jos täysin vieraita ihmisiä, kaiken lisäks vielä lapsia suunnittelee ampuvansa.
Vaikka olihan se yks nainen (muistaakseni Hesassa)joka ampui jossain ampumaseuran harjoitus tiloissa ihmisiä.
Sai muistaakseni aseenkin sieltä vielä lainaksi jolla ammuskeli.
Jälkeenpäin selitti olevansa agentti ja poliisin leski ym.ym..Luin siitä jostain vanhasta IS-lehdestä joka löysin puuvajasta ... saunan lämmitykseen sytykkeeksi tuotu.
Olin aivan järkyttynyt ja mua pelotti kaikki vieraat naiset kun olimme mökillä, ja mökki on paikassa jossa käy paljon kesäasukkaita sekä heidän vieraitaan. Niitä vieraita naisia siis riitti niissä maisemissa.
Eikö sua yhtään vieraat miehet pelota? He kun tekevät noita joukkomurhia kuitenkin kymmeniä kertoja enemmän kuin naiset.
Mamut raiskaa kymmeniä kertoja enemmän kuin kantaväestö. Eikä sinua sitten yhtään pelota nuo mamut joita tähän maahan otetaan?
Naiset tappavat lapsia.
90% aborteista on puhtaasti naisen verenhimon tulosta, sillä ne tehdään viihdekäytössä.
Samoin, mitä tulee miesten pelkäämiseen, niin nämä joukkomurhaaja miehet ovat ytmejä, joille satelee rakkauskirjeitä naisilta - aivan kuten tämä aloituksen pointti osoittaa.
Joten heidän geenien meno jatkoon, on naisten tahto.
Tottakai ne mamut pelottaa minua! Mistä sellaisen kuvitelman sait, että ei pelottaisi?
Kysymykseeni et kuitenkaan vastannut, joten käsitän sen niin, ettet pelkää ollenkaan murhaavia miehiä, mutta "kaikkia vieraita naisia", koska tiedät yhden naisen murhaajaksi.
Varmaan ei olllut yhtään ätmia siinä verkostossa mukana.
Eikös tuo akka olisi sinulle ollut passeli morsian? Sinähän ihan fiiliksissä aina niitä joukkomurhaajia tällä palstalla ihannoit.
Selkeästi nainen taistelija-YTMien makuun.
Miksi valehtelet? Näytä yksikin viesti, jossa olen ihannoinut heitä.