Taas on mielensäpahoittajia syrjitty - eli musuja

http://www.hs.fi/kaupunki/a1450158211244

"Suomen muslimit kokevat yhä rajummin syrjintää"
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No, miten tahansa. Kaikki on kuitenkin vain alkusoittoa sille loppu näytelmälle jonka minä ja Watson kuvasimme jo vuosia sitten.
Ja parasta kaikesta, tuon kaiken tarkkaan ennustamiseen ei tarvittu sitä kuuluisaa kristalli palloa riitti kun tunsi muslimien todellisen olemuksen ja sen mikä niiden ja niiden henkisten johtajien ikiaikainen päämäärä on kun läpinäkyvät tekosyyt pyyhitään pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


singsingsing kirjoitti:

http://www.hs.fi/kaupunki/a1450158211244

"Suomen muslimit kokevat yhä rajummin syrjintää"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu