Valituksia

Valivaliorkut

Saatteko valituksista orgasmin vai jotain mieli hyvää? Hyvin näytätte nauttivan kun ruinaatte siitä kun teille ei sanota hei.Haistakaa siis vittu.

4

152

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • etsilleenjatolleen

      Eli siis loskat suuhun kuten Björkki aikoinaan mainitsi ja sinä syyllistät asiakkaan samalla tavoin vaikka asiakas on se vähiten ruokailuun osallistuva paitsi tietysti maistaen ja maksaen.

      Jos vanhaa osteria tarjoat niin vanhan vitun haju on varmaan paikallaan vaikka tuskin sitä tilaisin.

      Yksi huvittavimmista ohjelmista oli Mikaelin yritys syöttää osteria eräälle naiselle, johon nainen vastasi, ettei kai spermaa syö ja tämän päälle Sharon Osbournen lausuma Kortonkin ohjelmassa, että osteri haisi vanhalle vitulle ja tämän pitäisi siis olla afrodiisiaa lisäävää.

      Toki moni pitää vitun hajua merellisenä tuoksuna - ihmiset haistavat asioita eri tavoin kuten myös kuulevat, näkevät, tuntevat...

      Tosiasiassa osteri maistuu hyvin suolaiselta ja "merelliseltä" eli pesemättömältä sukupuolielimeltä.

    • simpuuun

      Itseasiassa valituksista ei saa orgasmia vaan lähinnä nolon olon raflan nöyryyttäessään asiakasta joko julkisesti tai sitten muka uudelleen tehdyn annoksen mukaan.

    • Ihan_aina

      Sama olmi jatkaa valitustaa - ei vaikutusta. Valita vain, niin minäkin teen aina ravintolassa.

      • etsilleenjatolleen

        Siis AINA vaikka saisitkin hyvää muonaa ja palvelua.

        Valittaminen on joillekin elämäntapa, mutta ei sillä parempaa ruokaa eteensä saa - ehkä huonompaa muutamilla ylläreillä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      113
      2341
    2. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      31
      1192
    3. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      106
      963
    4. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      71
      942
    5. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      614
      916
    6. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      855
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      85
      790
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      680
    9. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      70
      676
    10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      31
      666
    Aihe