Kaikki ilmaston

lämpenemisestä lässyttävät pitäisi tappaa viemällä ne pihalle ilman vaatteita!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todellinen olkiukko denialistilta, että maapallon 0.9 asteen lämpeneminen estäisi Suomessa talven tulon. Sää voi olla normaalia kylmempi, vaikka ilmasto olisi lämmennyt.

PS. Nykyisestä lämpenemisestä ei ole kukaan ilmastotieteilijä huolissaan; he ovat huolissaan tulevaisuudesta.

Äänestä

Ethän toki aloittaja sekoita säätä ja ilmastoa? Ilmastoa on syytä tarkkailla laajemminkin kuin pelkästään huussin akkunasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TheMan60v kirjoitti:

lämpenemisestä lässyttävät pitäisi tappaa viemällä ne pihalle ilman vaatteita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu