Hätähuuto...hyvä, Paavo hyvä,perusta uusi puolue.

Nyt tarvitaan tosimiestä puikkoihin. Perusta uusi uskosta vapaa puolue ajamaan maan etua ja maalla asuvienetua ja ja maanviljelijöiden etua, siinä Suomen tulevaisuus.

Öykkäri politiikka lopetettava nyt. Ei ulkomaan vientiä synny kansalaisia alistamalla ja kurjistamalla.

SSS miehet nuo ek,n sätkynuket pakkopaitaan ja maasta pois maasta kutsumiensa maahan tunkeutujien mukana.

Suomen hätähuuto sinulle Paavo.

ps, turha miettiä äänestys prosenttia se on maalla sata.
8322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Paavo on epärehellinen oman edun tavoittelija.Nyt lestat laitto sen ojennukseen.Menkööt jalasmökkiin mököttämään.Sammakko naama.ja vittu mikä huumori mies,ei tartte nauraa on niin kuiva ukko

Äänestä
  • jopa osaa lestat kirjoittaa rivoja!

    Äänestä

Tosi mitätön ukko ollu ikänsä ja on yhä, tuo loisiva paskanpuhuja pelle eli pate.
Vahinkoa tuottanut vain koko ikänsä Lapille.
Täysi pelle.

Äänestä

jaa.......jo viiden vuoden päästä kun mamuja kuopataan kaivoihin , historia näyttää että pate on ollut taas omaan aikaan taas messissä

Äänestä

sanoa sen mikä on valitettavan totta.......

Äänestä

Paavo on kuin pikkuvauva jolta tutti viety. Aina on hänestä lähtenyt kova parku, jos muut ei leiki hänen säännöillä. Miksi tuollaista sairautta kutsutaan, kun ihminen uskoo perusteetta olevansa jumalasta seuraava, olevansa aina oikeassa, eikä pysty toimimaan kenenkään kanssa yhteistyössä ?

Äänestä

Tukekaa nyt Kansalaispuolueen puolueeksi rekisteröintiä täyttämällä rekisteröintikortti. Kortin täyttö ei sido eikä velvoita teitä mihinkään. Kortit, yhteensä 5000 kappaletta, tarvitaan ainoastaan puolueen saamiseksi puoluerekisteriin. Kortteja puuttuu vielä noin 500.
Rekisteröintikannattajakortin saatte esille alla olevasta nettiosoitteesta:

http://www.paavovayrynen.fi/wp-content/uploads/2016/02/kansalaispuolue_kannattajakortti_a4_w2.pdf

Täyttäkää kortti ja allekirjoittakaa se omakätisesti sekä lähettäkää se postitse osoitteeseen:
Paavo Väyrynen, Pohjantie 34, 94400 Keminmaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varmaääni kirjoitti:

Nyt tarvitaan tosimiestä puikkoihin. Perusta uusi uskosta vapaa puolue ajamaan maan etua ja maalla asuvienetua ja ja maanviljelijöiden etua, siinä Suomen tulevaisuus.

Öykkäri politiikka lopetettava nyt. Ei ulkomaan vientiä synny kansalaisia alistamalla ja kurjistamalla.

SSS miehet nuo ek,n sätkynuket pakkopaitaan ja maasta pois maasta kutsumiensa maahan tunkeutujien mukana.

Suomen hätähuuto sinulle Paavo.

ps, turha miettiä äänestys prosenttia se on maalla sata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu