Islannin tiet pysyvät suljettuina

koska satoi ennätysmäärä kuumaa lunta johtavimman ilmastotieteen todistettua ettei lunta enään sada.

https://icelandreview.com/sites/default/files/styles/scale_940/public/vikurskard_closed_road_05.02.16.jpg?itok=oRegQQMD
1250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Taas sääuutisointia. Väärällä palstalla. Ja sama pöljä asialla.

Äänestä
  • Huomasikohan kukaan, kun taaaas kerran kirjoittelin toisten nimimerkillä?

    Äänestä

  • Ei huomannut. Väärä_palstahan tuon laittoi. Tyypillinen viesti hänelle, kritisoi aina näitä yksittäisten säätietojen postailuja tänne.

    Äänestä

  • ilmasto_lämpenee kirjoitti:

    Ei huomannut. Väärä_palstahan tuon laittoi. Tyypillinen viesti hänelle, kritisoi aina näitä yksittäisten säätietojen postailuja tänne.

    Olet niin lutuinen, kun yrität olla nokkela.

    Äänestä

  • Mitä ihmettä, kiistätkö? Että väärä_palsta -nimimerkki kritisoi yksittäisten säätietojen postailua.

    Äänestä



  • Miksi yrität tökerösti esiintyä nikilläni? Ja kirjoitat sen vielä väärin. Pahimmat säätietopostailijat palstalla ovat tietenkin sää-sähkis ja sää-eelis. Mutta muutkin sitä harrastavat. Mutta tämä on ilmastonmuutospalsta!

    Äänestä

  • väärä_palsta kirjoitti:

    Miksi yrität tökerösti esiintyä nikilläni? Ja kirjoitat sen vielä väärin. Pahimmat säätietopostailijat palstalla ovat tietenkin sää-sähkis ja sää-eelis. Mutta muutkin sitä harrastavat. Mutta tämä on ilmastonmuutospalsta!

    Miksi jatkat hörhöilyä?

    Äänestä

  • En hörhöile enkä esiinny väärällä nikillä kuten sinä näytät tekevän. Tämä on ilmastonmuutospalsta, kaikki sääpostaukset siis kiitos pois täältä.

    Äänestä

  • Nyt olet väärä_palsta ytimessä. Juuri noin.

    Äänestä

Nyt keksinkin on olemassa oikeaa säätä ja väärää säätä. Sitä oikeaa säätä jota mm. Sähkömies postailee saa siis joidenkin mielestä tänne tunkea. Mutta auta armias jos tänne tunkee väärä säätä (siis sitä joka vallitsee suurimman osan aikaa) huutaa nimimerkki väärä_palsta pää punaisena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sähköteurastaja kirjoitti:

koska satoi ennätysmäärä kuumaa lunta johtavimman ilmastotieteen todistettua ettei lunta enään sada.

https://icelandreview.com/sites/default/files/styles/scale_940/public/vikurskard_closed_road_05.02.16.jpg?itok=oRegQQMD

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu