27 v mies, miten voin löytää sinut uudelleen?

imkm

Kohtasin sinut Salpausselän kisojen jatkoilla Lahdessa, toisin sanoen heräsin lämpimästä kainalostasi eilen aamulla.

Katseemme kohtasivat tanssilattialla lauantai-sunnuntai välisenä yönä. Voi sitä tuijotuksen määrää... viimein uskalsin tulla luoksesi bailaamaan ja tunsin kipinää välillämme ja uskon, että niin tunsit sinäkin. Kehuit silmiäni kauniiksi ja pidit kuulemma poskipäistäni, josta menin ihan hämilleni. Luulit minua pohjoisen tytöksi ulkonäköni perusteella, mutta näin asia ei ollut. ;)

Tanssimme hitaita loppu illan, minä sinun turvallisen tuntuisessa syleilyssäsi. En voi koskaan unohtaa sitä ihanaa tunnetta, kun partasi koski huuliani suudellessasi minua. Halusit tulla luokseni jatkoille, sanoin ettei se niin vaan onnistu, mutta sanoit että edes nukkumaan. Suostuin tarjoukseesi ja niin lähdimme.

Heippasin luokkalaisilleni ja menimme luokseni pizzerian kautta. Odottaessamme pizzaa tuijotit minua sellaisella katseella, mitä en olisi uskonut "yhden illan jutun" minulle tekevän: katsoit minua niin kuin et olisi ikinä nähnyt mitään yhtä ihanaa. Tapitit siniharmailla silmilläsi minun nappisilmiäni, joista sain taas kuulla sinun kuittailujasi, hehheh :D

Seuraavaksi olimmekin minun luona syömässä. Pizzaa syödessämme kelasin mielessäni, että apua mitähän seuraavaksi. Minun kohdalleni on osunut yhden illan juttuja todella harvoin, enkä ole niitä kovin mielelläni harrastanutkaan. On vain harvoja tapauksia, jotka olen päästänyt luokseni, including you. Olet myös ainoa, joka jäi mieleeni kaikista parhaiten sen ihanan illan ja yön jälkeen.

Voi kumpa olisinkin uskaltanut sanoa tämän kaiken illan päätteeksi, mutta olin ihan myyty. Olisin halunnut kysyä numeroasi, mutta arastelin sen suhteen liikaa.
Voin kyllä todeta, että minua harmittaa suunnattomasti etten kysynyt numeroasi. Minua harmittaa myös vähäsanaisuteni loppuillasta, mutta se ei todellakaan johtunut sinusta. Myönnän, olen yrittänyt löytää sinut Facebookista ja Tinderistä, tuloksetta (?).
Nyt kiroan itsekseni etten kysynyt numeroasi, vaikka olisin sitä todella halunnut. Sentään minulla jäi mieleeni, mikä puhelin sinulla on tällä hetkellä; keltainen Nokia Lumia. ;D en voi koskaan unohtaa miltä näytät enkä silmiäsi, sillä sitä katsetta en tule koskaan unohtamaan.

Tämä, kirjoittaminen Suomi24 palstalle on ainoa keinoni jolla pystyn joten kuten vaikuttamaan siihen, että saisin sinut kiinni. Toivon toden teolla, että kohtaisimme vielä joissain merkeissä. Mistäs sitä koskaan tietää, mitä tulevaisuus tuo tullessaan. :)
Nyt voin vain mennä nukkumaan sänkyyni ja nauttia jättämästäsi tuoksusta lakanoihini. ♡

PS: En saa sinua mielestäni.

Muiden kokemuksia, oletteko koskaan löytäneet ihmistä jonka olette halunneet löytää illan jälkeen? Minun lähtökohtana ovat vain etunimi, asuinpaikkakunta, mikä on todella suuri sekä lapsuuden paikkakunta. Tosi hankalaa löytää! :(

6

330

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fffuuufu

      Ei sitä niin vaan löydetä. Onnea etsintöihin

      • imkm

        Sori, mutta mie itte en olisi noin negatiivisella kannalla liikenteessä. Saa nähdä mitä se kohtalo mulle lupailee ko. miehen suhteen. :) ja kiitos!


    • Mulla on kans sama ongelma tapasin elämäni miehen kylläkin lokakuun lopulla viime vuonna ja yön vietimme yhdessä enkä hänestäkään tiedä kuin etunimen,asuin paikkan luultavastikin ja veljen nimen ja serkunsa nimen ja tähänkin päivään saakka sydämestäni toivon tapaavani hänet viellä ja kävin baarissakin missä tapasimme muutaman kerran jotta löytäisin hänet,mutta ei....en vielläkään ole menettänyt toivoa voisin tehdä vielläkin enemmän asian eteen jotta näkisin...
      ei muuta kuin tsemppiä!älä menetä toivoa!

    • levittääjakiitos

      ei varmaan halua nähdä enää, sillä on omarakas

    • haaveilenvaankai

      Tapasin ihanan miehen jonka kanssa vietin yön, olen yrittänyt löytää uudelleen hänet samasta paikasta mutta en ole onnistunut :( Seksi oli juuri sellaista mistä olin haaveillut ja mieskin kuulemma tykkäsi kovasti siitä mitä hänelle tarjosin... sanoi että meidän pitää kyllä tavata uudelleen...mutta ei vaihdettu mitään yhteystietoja kuitenkaan...oltiin aika hämillämme molemmat. On ollut muitakin juttuja mutta tämä oli ihan erilainen kohtaaminen ja toivon että edes kerran näkisimme vielä joskus.

    • onneamatkaaNMTT

      Etsi täältä: www.tv7.fi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6348
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      355
      5865
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      2833
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      107
      2268
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1958
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1754
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1633
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1300
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1197
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1108
    Aihe