FwB:tä tai panokaveria miehelle (PKS)

FwBPKS

29-vuotias, 175/79, normaalivartaloinen pääkaupunkiseudulla asuva ja avoimessa suhteessa elävä mies etsii Friend with Benefits- tai panokaveri-tyylistä seuraa. Olen terve, luotettava ja ihan fiksua seuraa. Osaan laittaa ruokaa, huolehdin hygieniastani ja osaan keskustella.

Etsin naisseuraa joka haluaisi Friends with Benefits- tai panokaveri-tyyppisen suhteen. Olen varattu, mutta tosiaan luvan kanssa liikkeellä - mitään melodraamaa asiasta ei ole tiedossa siis.

Mitään valtavaa "millainen sun pitäisi olla"-listaa en jaksa kirjoittaa, mutta tosiaan: nainen, mieluiten suhtkoht läheltä, joko sinkku tai sitten itsekin luvan kanssa liikkeellä. Hommassa merkkaa paljon kuitenkin kemia ja se miten paljon natsaa, eli sen takia en mitään "speksilistaa" kirjoittele.

Laita postia: [email protected]
Kik löytyy myös: fwbpks

1

218

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • AP----

      Ylös.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4660
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3857
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      189
      3694
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      69
      2108
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1172
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      153
      1127
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      51
      1034
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      914
    Aihe