Kysyisin tällaisesta asiasta teidän muiden mielipidettä:
Yllätin mieheni (25 v) chattailemassa entisen tyttökaverinsa pikkusiskon kanssa (17 v). Tämä tyttö kertoi olevansa kaverinsa kanssa chattaamassa ja mieheni oli kysynyt, että kenen kaverin, jolloin tämä tyttö näytti hänen kuvansa.
Kuva oli tyypillinen teinin ottama kuva; muikistelua, paljastelua, parhaiden puolien korostamista kuvakulman avulla ja tietysti kuvan muokkaamista omaksi edukseen.
Kuitenkin kun tulin huoneeseen niin hän sulki ikkunan välittömästi ja olin vähän ihmeissäni, että mitähän mä nyt niinku tein?
Pitäskö tästä olla nyt jotain mieltä tai huolissaan? :| Rehellisiä vastauksia, kiitos.
Itsehän olen siis päälle parikymppinen nainen.
Eipä oo mitenkään epäluotettava mun mies noin muuten. Yleensä kertoo kaikki jutut ja luotan hänen sanaansa.
Ei mulla oo ollut koskaan aiemmin syytä epäillä häntä.
Nyt kävi kuitenkin mielessä sellanen, että entä jos hän ikävöikin entistä tyttöystäväänsä tai hänen perhettään ja haluaa päästä takaisin heidän elämäänsä? Entä jos hän tykkääkin vähän nuoremmista? Siis tytöistä.
Pitäisiköhän tästä nyt olla huolissaan?
2
<50
Vastaukset
- luulevatitsestäänliikaa
Ei oo luotettava tyyppi. Miehiin ei voi luottaa.
Minulle on koko suhteeni aikana käynyt mielessä,jospa olenkin varalla siihen asti, kun mies löytää paremman. Mieheni jäi kans kiinni deittisovelluksen kastelemisesta kiinni ja siinähän vasta selitykset sitten olikin.
Luulee,että uskon kaiken mitä hän syöttää.
Pääsee kuulemma helpommalla, kun valehtelee ja puhuu mieleisesti itseään ajatellen. Kuka hölmö uskoo miestä, joka
deittisovellutttuksia seurailee. - sinkkumies--
Kyllähän se haluaa nuorempaa naista ja varmaan pettää sinua kun saa tilaisuuden. Jos tolleen sulkee koneen niin on salattavaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka672395- 661377
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww741185EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje41107- 79835
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19780- 43678
Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta82660Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe24638- 30626