Ätmeille ratkaisu saada seksiä

eimullamuuta

9

53

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tulee heti mieleen ominaisuuksia, jota tuollaiseen voisi lisätä, että se olisi todentuntuisempi. Voisi olla esim. sellainen että siihen pitäisi kaataa tietty määrä alkoholia ennen kuin se muuttuisi toimivaksi. Tai sitten sellainen ominaisuus, että se lukisi ääneen jotain naistenlehteä tai vaikka tieteellistä aikakausilehteä ja esittäisi silloin tällöin tarkentavan kysymyksen johon pitäisi vastata oikein osoittaakseen, että on kuunnellut. Sitten jos on erikoisempia fetissejä, niin sehän voisi aina koskettaessa huutaa että "raiskaus!" ja muutenkin vastustella ja kiljua apua.

    • 1648

      Kuinkahan läski ätmi saa ähkiä tuon kumipatjan päällä? Ettei tule pökkiessä piiiiiiitkä pieru. Tyttö paikataan sisäkumin korjaus paikoilla :D.

    • Taitaa olla kuitenkin halvempi kuin moni nainen.

      • RumuudestaSakotetaan

        Miksi vitussa niin uskot? Mäkin olen nainen vaikka ruma olenkin ja maksan yksin kahden ihmisen kaiken elämisen mitä vaan on kuluja!!


      • RumuudestaSakotetaan kirjoitti:

        Miksi vitussa niin uskot? Mäkin olen nainen vaikka ruma olenkin ja maksan yksin kahden ihmisen kaiken elämisen mitä vaan on kuluja!!

        Naisia on toki eri hintaisia.


    • Flödksdfklöls

      Vaikuttaa ihan laatu kapistukselta. On kivan näköinen ja kokoinen ja kurvit siellä missä pitääkin. Bonusta myös siitä että on tarkoituksella karrikoidusti Barbie-nukkemainen koska liian ihmismäinen olisi "häiritsevä". Oletan myös että kosketustuntuma on oikein mukava ja seksissä vastaa vähintään hyvää flesaria.

      Sanoisin että tuo nukke olisi ollut parempi vaihtoehto kuin noin puolet panoistani kun laskee ns. "ihmissuhderasitukset" merkittäväksi tekijäksi. (ts. nukelta olisin saanut jopa paremman sosiaalisen kanssakäymisen tason) Koska olen pohjimmiltani majakanvartijaksi sopiva luonne joka osaa viihdyttää itse itseään ilman ihmisiäkin niin arvostaisin tuollaisen seksilelun kyllä hyvin korkealle laadullisesti.

      Mahdollistaisi fantasiaseksin täsmälleen sellaisen naisen kanssa mitä haluan, mielikuvituksellahan sitä voisi jatkaa tuon fyysisen puolen ylitse, aivan kuin omin käsin onneenkin seteissä tulee, ei vaan tarvisi käpistellä itse itseään vaan saisi pehmeää silikonia ja vinyyliä puristella.

      Elikkäs, sanoisin että modernin arvonsa tuntevan miehen oiva premium-seksilelu niihin hetkiin kun bio-naista ei ole tai sellainen ei vaan riitä.

      • Onhan näitä seksileluja suositeltu piristämään parisuhteen arkeakin. Siinä pirkko yllättyy, kun kaivaa jonkin suristimen pöytälaatikosta ja itse haet vaatekaapista tuommoisen.


    • kaisanoasaa

      Ostan tuommoisen niin ei tarvi koko aikaa olla käteen vetämässä.

    • japsit_tykkää

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      129
      1323
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      100
      841
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      650
    4. 50
      567
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      11
      481
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      454
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      150
      422
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      30
      397
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      174
      372
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      25
      368
    Aihe