Muita sinkkuja lapsena järkyttäneitä asioita

Kun pornolehdessä näin kuvan jossa kalu oli muka leikattu puutarha saksilla.

Mikä teitä on järkyttänyt pahasti lapsena?
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olin täysin vakuuttunut, että Turkuun pudotetaan ydinpommi!!! Katselin aina taivaalle ja mietin, miten voisin pelastaa sukulaiseni. (Jos menis vaikka pöydän alle piiloon?) Mutsi sit sanoi, että Suomi (Islannin ja Itävallan lisäksi) on puolueetoon maa, ja hyvissä väleissä kaikkien kanssa. En saanut prkl yölläkään nukuttua!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


munakullliteräsmies kirjoitti:

Kun pornolehdessä näin kuvan jossa kalu oli muka leikattu puutarha saksilla.

Mikä teitä on järkyttänyt pahasti lapsena?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu