minkä nimisiä?

Minkä nimisiä olikaan ne lisäravinne-valmisteet tms., joita myydään esim. Prismoissa yms. Ne jotka ovat punaisissa pusseissa. Haluisin lukea niistä lisää tietoa, mutta sitä on vaikea hakea kun ei muista nimeä..?
1153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tais olla joku fast reco2 palautus juoma ainaskii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön... kirjoitti:

Minkä nimisiä olikaan ne lisäravinne-valmisteet tms., joita myydään esim. Prismoissa yms. Ne jotka ovat punaisissa pusseissa. Haluisin lukea niistä lisää tietoa, mutta sitä on vaikea hakea kun ei muista nimeä..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu