En yltä mulkkuuni

LäskiPena

Koska olen jo niin lihava. Mistä ihmeestä todella lihaville ihmisille saadaan arkut. Itse en ainakaan sovi siihen normi arkkuun.

3

68

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hauka.käkikellossa

      Lihamestarilla on tarvittavat työkalutn

    • Eihän se arkku homma ole enään sitten sinun ongelma kun sen ostaminen on ajankohtaista,itelläkin piti ihan tarkistaa että onko maha kasvanut mutta "irtolihasta" ei löytynyt vaa'an näyttäessä 89,4kg. Niin btw yks vitun vajaapäinen narkki vatipää puohitieltä tänään käveli vastaan ja tyyppi oli niin huuruissaan että ei tajunnut yhtään väistää niin kopsautin tyypin vahingossa olkapäällä vähän sivuun. Tyyppi vaan jotain mutisi siinä "ei jumalauta" ja silmät aivan selällään.

      En ole ennen nähnyt tätä tyyppiä irl mutta sivusta seurannut yhdessä paikassa netissä kun se idiootti aukoo päätä kaikille. Innostuin siinä sitten kun tyyppi agressiivisen olosesti mutisee ja kiroilee ja olin jo että jes! Pamautan tyypiltä tajun kankaalle ihan huvikseni tässä kauppareissulla kun kusipää kerran on. Mutta petyin pahasti kun se narkki jatkoi heti matkaansa pois päin.

      Täytyy ensi kerralla varmistaa että tyyppi hermostuu ja käy agressiiviseksi jolloin voin hyvillä mielin tyrmätä sen retkun ojan pohjalle ja jatkaa matkaani vihellellen tietäen tehneeni hyvän työn koko yhteiskunnalle

      • Oisit vielä sanonut sille narkille, että katso eteenpäin narkki siitä se olisi kimpaantunut aivan varmasti.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      84
      1672
    2. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      88
      898
    3. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      8
      862
    4. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      54
      862
    5. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      849
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      58
      793
    7. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      189
      779
    8. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      80
      735
    9. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      730
    10. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      172
      720
    Aihe