Olen kohta 25v ja lapannut baareissa lähes joka vkl viim. 7v ja nyt minulle oikein valahti että menen sinne aina 100% vain pillunsaanti mielessä, ei edes bisse kiinnosta, pillua vaan pitää saada...
Olenko outo vai johtuuko tämä pillusaantifiksaatio enemmänkin siitä että en ole vielä kertaakaan sitä saanut? Mietin, että jos ja kun saan sitä ensimmäisen kerran niin alan ajattelemaan naista enemmän "kokonaisuutena" jne
Olen helv ruma hcätmi tai ätmi, en osaa vielä tässä vaiheessa sanoa, mutta pahalta näyttää että hcätmistä tulee lopullinen tasoluokitus:(
Olenko outo vai johtuuko tämä pillusaantifiksaatio enemmänkin siitä että en ole vielä kertaakaan sitä saanut? Mietin, että jos ja kun saan sitä ensimmäisen kerran niin alan ajattelemaan naista enemmän "kokonaisuutena" jne
Olen helv ruma hcätmi tai ätmi, en osaa vielä tässä vaiheessa sanoa, mutta pahalta näyttää että hcätmistä tulee lopullinen tasoluokitus:(
Vastaukset 32
Vanhimmat
Et ole vaan ihan tyypillinen mies.
Eikä mikään tuu muuttumaan kun ekan kerran pillua saat.
Oletko miettinyt, miten psljon aikaa olet elämästäsi hukannut tuohon. Jos pelkkää pillua haluat sitä saisit helpommin ja lopulta halvemmallakin maksullisilta.
Jaa no vaikea sanoa, mutta ainakin lopeta sen miettiminen, mihin luokkaan kuulut, eipä sellaisia kovin moni mieti oikeassa elämässä. (En ollut kuullutkaan ennen tätä palstaa mistään tasoluokituksesta.)
7 vuotta olet kiertänyt kusireäin perässä siis. Well done pää pehmentynyt ja rahat menneet alkoholiin etkä ole vielä saanut??
Miehellä on sama kanava pissaamiseen ja lisääntymiseen. Naisella on yksi reikä pissaamiselle, ja toinen lisääntymiselle.
No kyllä tuo minunkin päämotivaattori on baareissa käymisessä ollut. Ei edes varsinaisesti se p*llunsaanti, vaan lähinnä se mahdollisuus saada sitä. Tuossa torstainakin oli mukava lähteä nukkumaan, kun tiesi, että nainen kävi ihan kuumana valmiina vaikka mihin ;-)
Olet ihan normaali. Naisillakin on on kulli mielessä koko ajan että mistä sitä saa.
Ihan normi settiä. Itsekin käyn baareissa vaan pillun kuvat silmissä. Se kun sieltä sillointällöin saa ihan kaunistakin pesää intouttaa vaan aina enemmän käymään. Kalja olis halvempaa juoda kotona ja tupakkiakaan ei muutoin tee mieli. Kaikki nää vaan sentakia että sais pillua.
Onko niillä pilluilla niin suuria eroja ulkonäössä vai puhutko nyt niistä pillunkantajista?
On pilluissa eroja siinä kuin mulkuissakin. Niin ulkonäössä, kuin niiden "koossakin".
Outoa tai ei, mutta naiset tietää joka tapauksessa, että miehet baarissa on siellä sen vuoksi, että voisivat saada pillua. Naiset itse on baarissa vaan pitämässä hauskaa. Pillun perässä olevat miehet on hauskoja.
Mitenköhän tämän laittaisi "kauniisti". Oletko ikinä ajatellut tai harkinnut, että onko naisella / naisilla ylipäätänsä sinulle mitään muuta annettavaa tai haluatko heiltä yhtään mitään muuta?
Mutta et kyllä ole outo, outoa olisi haluta nuolla naisen auton takarengasta, kun tämä on ajanut hevostallille edellämainitun eläimen ulosteen yli. Ihmiset haluavat ihmisistä eri asioista, ihmiset jopa haluaa eri ihmisistä eri asioita.
Joo-o, hc-ätmeys on edessä jos meet "pillu pillu pillu" edellä eikä oo mitään muuta mielessä - ja silti et ole saanut. Eli nyt pitää vähän fiksata jotain. Jos haluat epätoivoisesti pelkkää pillua, mene prostituoidulle. Jos haluat sen kokemuksen, että olet haluttu, opettele flirttailemaan (eri juttu kuin suora vonkaaminen).
Te oiotte nyt tämän m-i-e-s femakonkin kanssa asioita. Totuus on se että mies joka ei ulkonäkönsä takia saa pillua tulee se useinmiten mieleen ensimmäisenä kun lisääntyminen on vaan geeneihimme rakennettu. Taas mies joka on oikeutettu komean ulkokuorensa kanssa saamaan pillua ajattelee tasan yhtälailla naista vaan reikänä mutta komealle se oikeus sallitaan. Rumalle ei. Näinollen täälläkin tämä m-i-e-s retostelee useinmiten saannillaan mutta samalla antaa ylimielisenä ohjeita että ajatelkaa naista muunakin kuin reikänä vaikka tasantarkkaan itsekin näkee naisen vaan purkauskohteena. Mies on mies ulkonäköön katsomatta. Rumalle vaan ei sallita komeiden ajatusmaailmaa. Tämä on tässäkin asiassa syrjimistä ja eriarvoistamista. Kuten ennenkin on sanottu ei rikkaan tarvitse joka päivä päätänsä vaivata mistä saisi lisää rahaa mutta oikeuttaako se ylivalta sitten haukkumaan köyhää jolle se päivittäinen elämä ja raha on aina työn ja tuskan takana?
tää on hyvä postaus, olen tismalleen samaa mieltä, näinhän se käytännössä on
Jep samaa mieltä. Kuten nähdään tuollainen perustavaalaatua oleva teoria hiljentää nämä palstafeministit heti.
Pitääkö tuohon vastata muka jotain? =D Vastataan: Luku- ja kirjoitustaito ei tee ketään älykkääksi.
Jotkut pallinaamat tekee omia johtopäätöksiä päässään, joka on kuin tyhjä kuppi.
Korkeintaan kiinnostaa aloittajan kannanotto ja syvä pohdinta esitettyyn kysymykseen. Pallinaamoilla ei tuo aivokapasiteetti saati tulkinta toimi muuta kuin putkinäöllisesti.
Eipäs missään ole annettu ohjeita, että naista pitäisi ajatella muunakin kuin reikänä. Aloittajalla ei tarvitse olla mitään muita haluja, se on ihan aloittajan asia mitä naisesta / naisista haluu. Ei niihin luihin väkisin vääristelyihin jaksa puuttua, jos joku on katkera ja omaa alemmuuskompleksin ja on alimielinen, niin ei muuta kuin muna huuleen. =P
Laitoinko jo sen pallinaaman? =D
Älä uhoa! Se että koet itsesi muita ylempiarvoiseksi ei tee sinusta muita parempaa ihmistä. Samanlainen femakon mulkku kuten moni täällä kirjoittava ämmä.
=D
Katkera multinikkaava mieskurppa ei edes tiedä mikä on uho. En minä koe itseäni ylempiarvoiseksi, sinä koet minut ylempiarvoiseksi ja luonnollisesti koet minut sinua paremmaksi ihmiseksi. Tottakai otan ylempiarvoisen asemani vastaan ja täytän paremman ihmisen saappaat. Päivittäisten tekojeni ja valintojeni kautta joko olen parempi ihminen tai sitten en.
Voisin korjata, en koe itseäni muita ylempiarvoiseksi, en edes sinua, sillä tiedän että olen. Tämän lisäksi olen myös sinua parempi ihminen ja täytyy lisätä luonnollisesti komeampi, pidempi, älykkäämpi, lahjakkaampi ja varakkaampi. =)
Kiitos tiedotteesta. On tosiaankinhyvä tietää mieten rumia miehet sisäisesti oikein ovatkaan. Tämän tiedon pohjalta ymmärtää antaa pakit jokaiselle vonkaajalle. Thaks
Femakon mulkku on kyllä sellainen arvonimi, että pitää ottaa heti käyttöön.
En kyllä ymmärrä tuota minulle ensin vastanneen purkausta - kun ei kukaan ole väittänytkään, että ei saisi ajatella vain pillua - mutta jos ei sillä mentaliteetilla saa, niin sitten pitää jotain tehdä. Jotkut saavat, toiset eivät. Kyllä sitä saa harmitellakin.
Mutta on se vaan rankkaa miehelle tämä nykyaika, kun viihdeohjelmata on pullollaan sitä miten joka jannu saa naisen sillä että on vaan mies eli tarinan sankari, ja sitten tosielämässä ei naisia näy mailla halmeilla tai ainakaan kylänraitilla. Kun naiset ovat jonnekin karanneet ihan omia elämiään elämään eivätkä tule tyydyttämään miesten tarpeita vaikka miten huutaisi.
No siis pillun takiahan naisille ruvetaan puhumaan... Eipä niiden jutut, seura, kommellukset muuten kiinnosta.
Pitää vaan viännellä, kiännellä ja sumuttaa että se naaras luulee että et oo pelkästään pillun perässä..
Jos naiset olis niinkuin miehiä niin ne hyppäis ratsahille vieläkin nopeampaa.. Ei tarvis muuta sanoa kuin että anna persettä.
Miksei tänne jo perusteta kokonaan omaa palstaa pillulle.
Keskustele pillusta ja pillun saannin helppoudesta/vaikeudesta
Eiköhän ehdoteta ylläpidolle.
Ainiin kun teillä kauniilla ja komeilla ei saamisen kanssa mitään ongelmia ole joten pitäisi vaijentaa ne joille saaminen ei ole luontaisetu. Senkun ehdotat mutta pillu sanaa ei varmaan saa käyttää suhteet palstan alaosastoissa. Ehkä Vaginan saanti olisi asiallisempi palsta nimi.
Kaalimato auttaa moneen puutteeseen!
On se aika outua, jos 7 v ajan joka vkl baarissa etkä ole saanut.
ei ole outoo jos on (hardcore)ätmi, itse liikun 2 kaverin kanssa paareissa, ollaan kaikki sysirumia 21-24 vuotiaita ja kukaan ei ole vielä saanut useista yrityksistä huolimatta pillua. Jokainen on jo tehnyt sisäisesti päätöksen huoriin menosta jos ei saa pillua lähivuosina (tarkoittaa korkeintaan 2-3 lisävuotta)
Aika normaalia (muillakin)
https://www.youtube.com/watch?v=FviEFAOB8_I
Mitä jos kokeilisitte jotain muuta kuin homobaaria!
...kuten raisiolaista ransvestiittia...
Suihin!
Pillu (ja tissit) on kyllä parhaita puolia naisessa, mutta on niissä niin paljon muutakin ihanaa!