Tulisipa tänne oma keskusteluryhmä otsikossa mainitusta aiheesta. Eli "ituhipit" pääsisivät jakamaan kokemuksia ja reseptejä tuosta pikkuisen haasteellisesta yhtälöstä.
Vastaukset 2
- lopultakin
Tulispa tänne palsta jossa kiellettäisiin kokonaan sanan proteiini käyttäminen ja keskityttäisiin kunnon tavalliseen ruoanlaittoon.
Minä alan tekemään lohisoppaa, on varmasti kaikki tarvittavat aineet enkä ala mittaamaan määriä. Tulee kermaa,voita sipulia tilliä, savulohta ja kesäkurpitsaa.
VHH ruokaa siis.
Kuka enää jaksaa jauhaa proteiinista, so LAST SEASON.
Naurettavaa kun ihmiset kävelee mainosmiesten markkinoimien proteiinirahkapurkkien kanssa ja ettei erottus massasta pitää toisessa kädessä olla joku latte tai nyhtökaura. Ja pitää olla kasissyöjä.. hoh hoh- maailanlopussakäynyt
Ennenvanhaan "kunnon tavallinen" maailma oli litteä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502