Onko tällaista tapahtunut Kemijärveläisille? Ovatko he ronkkineet peräsuoltanne ja poranneet kalloanne tai jopa yhtyneet kanssanne?
Ufosieppaus eli abduktio
foliohattu
26711
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Poistakaa tämä pilaketju. Astronomia avaruustarkkailu on eri asia kuin tällaiset ufovitsit ja ihmisten ivaaminen. Hävetkää!
Osaat itse poistaa!
Kemijärvellä on monesti nähty ufoja joiden katolla pyörii siniset valot. Monet ovat yrittäneet karkuun mutta kiinni ovat saaneet ja vieneet peräsuolen tutkimuksiin.
Kävikö Sinulle niin ohraisesti? -Kaikenlaista sitä sattuu, -kun trollaa!
Joo taitaa tuollakin "turpa-tukkoon" nimimerkillä olla se ufojen asentama radiosondi syvällä perseessä, se varmaan vaikuttaa noihin juttuihin, sen verta höpöröä tekstiä suoltaa.
Hehehe on teidän jutut aika ufoja
No ufoistahan on kyse, joten tässä ketjussa normijuttuja. Paitsi joku vanha kommunisti höpertää kylähullun sekojuttuja, ne pitäisi tästä ketjusta poistaa asiattomina, koska tässä on kyse ufojen tekemisistä, ei mistää luokkasonnasta.
Huolestuttavaa jos näitä tapauksia sallaillaan ja mitä ne miehet mustissa ovat? Onko joku tulkannut väärin papin puhheita vai ovatko olleet näitä islaminmaan pakolaisia joiden puhesolinasta ei saa mitään selvää?
HÖHÖhöö.
Kahvit lentelee pitkin pöytää kun yrittää lukea näitä teidän juttuja. Jatkakaa samaan malliin!
... -jatkakaa, tiedän ketä olette... k. n. 888. ufologi
Ohoh, on hurjaa touhua.
Huh huh miten sairas aloite!
Noin se trolli aina yrittää sumuttaa meitä tavn ihmisiä.
Kemijärveläisillä on aku ankka syndrooma. Syntyneet epäonnisiksi, tyhmiksi ja persaukisiksi.
Abduktio on mieltä järkyttävä ja vakava asia. Miksette osaa keskustella tästä asiallisesti? Tämä ei ole mikään vitsi!
Eräs yö tulivat joukolla ja veivät alukseensa. Siellä oli kaunis ja upea naisen näköinen olento joka riisuutui edessäni. Kiihkeää aktia kesti useita tunteja. Välissä antoivat sinisiä ruiskuja. Jälkeenpäin ovat ilmoittaneet että jälkeläisiäni olisi toisessa galaksissa miljoonia. Toivottovasti eivät ala perimään elatusmaksuja.
-Lukenut, -ei kommentoimista...
k. n. 888. ufologi -Kemijärvi
Huomio Kemijärvellä asuvat yhteyshenkilöt: siirtykää vaiheeseen "beta2".
Poistakaa keskustelu!
Piip,piip, missä yhteishenkilö 888 ? Täällä yhteyshenkilö 666 , ufot tulossa kylään, haluavat joulutorttua kahveen kanssa.
Yhteyshenkilö 888 on siirtynyt toiseen ulottuvuuteen.
Mitkä on yhteyshenkilö 888 uudet taajuudet, ufot ihmettelee, kun ei vastaa kutsuihin.
jhjjkh vvjjjyeteww ckcll qqqq lllll 888 gggfff llllllsss öööö qqq åååååsskkdöddl ?
UFO ON KEMIJÄRVEN KAUNEUS; KOSMISUUS
SUOMULLE UFO KESKUS
"siinä sitä jotakin on..."
Laula kanssani, tule Suomulle
Turpa kiinni, hiljaa ole
Siinä on voima, kun vaikenee
SUOMUN HYVYYS ON IHMISEN TUNNE
Onnen tunne = 70000 € Rovaniemelle
Mutta ei Rovaniemen demarit huuda, turpaa tukkoon. Yrittäjät, koska on paneeli? Koska aloitteen käsittelette? Keskenäänkin ne riitelee, Lapin radiossa oikein, kaksi työväenyhdistystä, onko oikein? Mitä mieltä kokoomuslaiset poliitikot? Kunnan rahoilla... ???
SUOMU ON UFOA, ei siis oikeasti ole avaruusaluksia tai ufoja, niitä ei ole!! se on harhaa, unta, mutta kaunista unta! Kemijärven tulevaisuus on sen outoudessa. Erotumme muista. Leikimme, avaruusleikkejä Suomulla ja hiljaista terapiaa.
Kunnan rahoillako? Ei, vaan yksityisten!
Myös uuden sellutehtaan työntekijät virkistyvät Suomulle, kiitos!!!
Mä oon SUOMUN ihailija! Se on koti, elämä, toivo Kemijärvelle. Vain Suomulta vaan mä vastauksen saan...
Sanottu, että olen hullu. Niin olenkin. Olen TÄYSHULLU; LAPIN HULLU. Siksi Kemijärvi nousee!
Hyvä hyvä!
Nyt kun tulee uusi kaupunginvaltuusto kohta voisi Kemijärven kaupunkikunnassa pistää miettimiseen ufo kysymyksiä.
uu uu olenko minä ufo...!!! uusi valtuusto Suomun rinteelle ulisemaan ufo-hymniä... he juoksevat, pukeutuneina vaaleisiin pellava-asuihin ja kaapuihin, heiluttelevat käsiään Suomun, tuon maailman ihmeellisimmän tunturin päällä
uu uu, ufot oi tulkaa...!!! he nostavat käsiään, ufo on vertaus, symbooli, paremmasta tulevaisuudesta, he odottavat toisten apua, mutta ufoja ei tule... joku demari alkaa karjua, "pankaa jo turvat tukkoon", mutta toiset huutavat apuun ufot! joku makaa maassa itkien, täytyy käyttäytyä ihan hullusti, kepun ihmiset ovat mennä metsään ja karjua "olenko minä sika vai lehmä" jne. jne. Siis ihan sellaista mielipuolista menoa, mutta järjissään, se on vain näyteltyä.
Sitten rauhoitutaan, ei tule ufoa. Kaikki kokoontuvat yhteen, piirileikkiin. Iloiten päätetään, ufot eivät tule Kemijärven politiikkaan, meidän on ITSE Kemijärvi nostettava ylös. Ei tule rahoittaja maailmalta, vaan voima veressämme, Geeneissä!
Ihmiset saisivat iloa ja nauraa, kun valtuutetut leikkisivät ufo-tyyppejä. Myös kunta saisi rahaa, koska sen pelleilyn seuraamisesta tulisi maksu 10 euroa sekä kahvi erikseen.
Samalla päätettäisiin Suomun toimintakeskuksen perustaminen.
TOIMIKAA!
Miehet mustissa sensuroivat tärkeää ufotietoa. Aivan selkeää salailua!