Olisi pitänyt mennä katsomaan pimppoja nakukympile
pimppamies
10200
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Niin olisi.
Karoliinaja Stella olis ihan kauniita jos viitsisivät vähän laihduttaa.
Et sä varmaan tuolta äijäsakin joukosta noita tyttöjä olis bongannu. Näyttää meinaan olevan ihan miesten valtaama tuo tapahtuma. Enemmän pääset näkemään, kun katselet vain näitä iltiksen sivuja.
Olin siellä juoksemassa ja oli siellä muutama nätti nainen joiden pyllyjä tuojottelin.
Rupesiko seisomaan? Mulla olisi ruvennut.
Aika kummasti tarvii juosta, jos pimpan näkee. Noin muuten ei kyllä tulis koskaan mentyä nakujuoksuja katsomaan saati juoksemaan. :)
Idiootit yleisössä ottaa valokuvia.
Tietenkin. Saa sitten masturboida kotona.
Patriarkaatin salaliitto painosti taas naiset tyrkyttämään vapaaehtoisesti elimiään.
Juoksu on metafora - nainen juoksee penis heiluen saalistavia sortajia pakoon joka päivä.
Kohtuu kova tahti kun 36min ja 10sek meni voittajalla. Lienee tytöillä ollu hankalaa juosta jos kädet on pitäny pitää rinnuksilla kokoajan. Yleensähän alaston akka pistää kätensä pillunsa eteen. Toisaalta jos menee nakukympille piilottelemaan avujaan taitaa kisa olla väärä silloin.