Mies nussi 14 vuotiasta tyttöä perseeseen

165109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

PEDOFIILI!!!!!!

Äänestä

Mistä tiedät, että 14-vuotias oli tyttö? Mikään uutisessa ei viittaa siihen.

Äänestä
  • "Asianomistaja" eli uhri oli tosiaan todennäköisesti poika. Tässä näkee saman kuin siinä joku aika sitten olleessa keississä, missä nainen raiskasi toisen naisen. Silloinkin uhrin sukupuolta piiloteltiin. Homot ovat median erityissuojeluksessa.

    Äänestä

Vai että tuntemattoman kanssa harrasti. Tuskin se nyt ihan tuntematon oli kun kaksi vuotta vedettiin perseeseen niin että soi. Tuntematonta voi panna kerran mutta sen jälkeen se onkin jo tuttu.

Äänestä

Persepanot on kiihottavaa touhua. Se myös lähentää miestä ja naista.

Äänestä

Tiukkapyllyinen teini kiihottaa miehiä. 15 vuotiaana seurustelin 15 v tytön kanssa ja seksiä harrastettiin usein. 25 vuotiaan panin 16 v tyttöä monesti.

Äänestä

Älkää menkö nussimaan 14v tyttöä.. Ihan senki takia että se ei ole kypsyny...

Äänestä

Ei varmasti ole ollut tyttö. Miksi muuten 2 vuotta pelkkää kakkosta?

Äänestä
  • Eiks työ osaa lukea kukaan.. Sai kaksi vuotta linnaa..Missään ei sanota, että olis kaks vuotta nussineet.

    Äänestä

  • stone81 kirjoitti:

    Eiks työ osaa lukea kukaan.. Sai kaksi vuotta linnaa..Missään ei sanota, että olis kaks vuotta nussineet.

    Ei, harvemmin osataan kirjoitella saati ajatella yhtään mitään. Hyvä että teit jonkinlaisen havainnon. =)

    Äänestä

  • stone81 kirjoitti:

    Eiks työ osaa lukea kukaan.. Sai kaksi vuotta linnaa..Missään ei sanota, että olis kaks vuotta nussineet.

    Panojuttuja lukiessa ei ajatus oikein pelaa.

    Äänestä

Eli alaikäinen, mutta seksiin kykenevä ja sitä halunnut poika harrasti vapaasta tahdostaan seksiä täysi-ikäisen miehen kanssa - ja mies vankilaan.

Oikeusmurha.

Äänestä

Ihan sama mitkä oli sukupuolet, mutta onhan toi 2v linnaa suhteeton tuomio, kun "lapsi" oli vapaaehtoinen ja valehteli ikänsä. Ei tuossa silti muuten vielä mitään, mutta kun keskiverto väkivaltainen raiskaaja tai aivovammauttajanyrkkisankari pääsee vähemmällä, vaikka uhrinsa eivät ole lainkaan vapaaehtoisia.

Äänestä

Veikkaan ett se oli poika. Jos olis tyttö sais 20v vankeutta. Koska tasa-arvo

Äänestä
  • Olipa lapsellista.
    Suomessa ei edes murhasta kukaan saa 20 vuotta.

    Äänestä

Hassua näissä jutuissa on aina se, että vaikka tietäisi toisen olevan nuori ja alaikäinen. Monet silti jatkaa sitä seksuaalista ympärillä hääräämistä. Eli jos toinen suostuu nuoresta iästään huolimatta (ilman pakottamista manipulointia), niin ajatellaan että siitä sitten.

Jos joku antaa käteesi autonsa avaimet ja sanoo, aja mun päälle, niin ajatko? Mihin se oma harkinta aina jää? :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pankaa.nussikaa kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/rikos/artikkeli/mies-harrasti-tuntemattoman-14-vuotiaan-kanssa-anaaliseksia-kaksi-vuotta-vankeutta/5954502

Varmaan teki hyvää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu