Elikkäs onko ikipäivänä olemassa muuta mahdollisuutta Jyväskylässä tökkiä palloja kuin savusessa Jyväs-Snookkerissa tahi baareissa?
Joku rikas mies kun ottaisi aloitteen ja perustaisi salin savuttomalla tilalla ( kunnon pöydillä edes pienellä kilpailutoiminnalla), niin sais ottaa hintaa 7,5 euroo tunti ja porukkaa kävis.
Masentavaa olla harrastaja Jyväskylässä
Biljardia Jyväskylässä
Joorma
1
650
Vastaukset
- Jorma2
Hutungin palloilekeskuksessa on 1 snookerpöytä ja 1 poolpöytä. En tiedä, onko tarkoituksena laittaa lisää pöytiä, tilaa nimittäin ois, riippuu varmaan kysynnästä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1362051
- 1211425
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3321203Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401180Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni631132IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31131- 1411109
- 491089
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470947Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98945