Tatuoinnin poisto

Tekeekö kukaan Rovaniemellä?
5179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tekee.

Äänestä

Kuumenna ruokalusikka keittolevyn päällä hehkuvaksi ja paina se tatuoinnin päälle.
Pientä kipuilua saattaa tuntua mutta kyllä sen kestää. Noin ne ennen poistettiin.

Äänestä

Tuliko nyt otettua yhteistaskoja mielitietyn kanssa, sitten tiet erosi ja persposkessa lukee väärä nimi ?

Äänestä

Posti aloittaa tatuoinnin poistot, pitää vain olla omat vehkeet (esim. rälläkkä)

Äänestä

Ei ne ainakaan tässä kuussa jouda tatuointeja poistamaan.
Ne ovat heinänteossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


poistaja kirjoitti:

Tekeekö kukaan Rovaniemellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu